Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Február 10-re vagyok kiirva,...

Február 10-re vagyok kiirva, de mi már a legtöbb dolgot megvettük. Mire lehet még szükségünk? Első baba lesz.

Figyelt kérdés
Már vásároltunk babakocsit, kiságyat, matracot, kis ágynemű garnitúrát, ruhákat, mindenféle játékot, babahordozót, mózeskosarat, cumikat, cumisüvegeket, mindenféle babaápolási terméket, pelust, popsitörlőt, pelenkázót, légzésfigyelőt, pihenőszéket, játszószőnyeget. Mi az, ami még fontos?

2013. dec. 13. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a babapipere is megvan. (körömvágó, fül és orrtisztító)...Esetleg néhány ruhapelus büfiztetéshez, egy kiságyra kötözhető "falvédő" -bocs, nem tóm hogy hívják, külföldön élek, itt tudom, hogy hogy hívják, de otthon nem:D

Meg ilyen kaj-kaj rony is jól jöhet Egyes babák szeretnek ilyen kis rongyhoz bújni.

2013. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Orrszívó porszívó, kisolló a körmeihez, és ha esetleg nem vettettek, akkor tudom ajánlani a Sudocrem-et, rendberakja a popsiját amikor kipirosodik.
2013. dec. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en is az orrszi porszit mondanam, eletmentö :)
2013. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lázmérő illetve szoptatáshoz szükséges dolgok (mellszívó, melltartóbetét,bimbóvédő stb...) meg egy éjjeli fény ha éjjel felébred, érezze a különbséget hogy este van, ne a nagy villanyt kapcsoljátok fel. Érdemes gumis lepedőt is venni pluszban, mert az elején néha kifolyik a pelus tartalma. Szoptatós párnát is gondold meg, bár nem létszükség. Esetleg mikrós sterilizáló, bár az sem létszükség, de egy új edényt mindenképp vegyél, amit csak arra használsz, h az ő cuccait főzöd ki benne. Érdemes direkt babáknak való mosószert, öblítőt is venni, nem tudhatod mennyire lesz érzékeny a bőre. De folttisztító szappan v folyadék mindenképp kelleni fog. Kádat és vízhőmérőt is érdemes. Az orrszívóhoz kell venni pluszban tengervizes orrsprayt, a gyógyszertárost kérdezd majd meg melyik való bébinek.
2013. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
babahinta is jól jöhet, csodákat képes művelni
2013. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd menet közben rájössz hogy mi hiányzik, ráér akkor megvenni szerintem. Ami alap az megvan. Nekem még a babafigyelő hiányzik esetleg. Én rengeteget használom. Nekem még ilyeneket mondotta védőnő, hogy alkohol, kiskanál, kamilla, vatta, gézlapok, kispohár. Amíg kórházban voltam felírta a doki a popsikenőcsöt, fürdetőt, lázcsillapító kúpot. + orrszívó, ez tényleg fontos
2013. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudom mi a neve én is kaptam de lehet kapni a kiságyba a matrac és a lepedő közé helyezhető nagyobb méretű lapot "pisi felfogónak".

Az egyik oldala olyasmi mint a pelenka anyaga a másik mint egy vastag kukászacsi :) bocs hogy így magyarázom nem tudom a nevét

de nagyon hasznos találmány, így csak lepedőt kell mosni a matrac nem lesz pisis ha esetleg kifolyna

2013. dec. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Legyen sok ruha, mivel még kicsike lesz sokat kell majd átöltöztetni stb. Cumi is mert lehet az egyik nem jön be és akkor kell másik. Az orvos majd írni fog fel babapopsi krémet a popsijára, hogy ne pirosodjon ki. kb ennyi! :)

Sok boldogságot nektek! :)

2014. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!