Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Bölcsőt szeretnénk de nem...

Bölcsőt szeretnénk de nem tudjuk eldönteni melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Hogyan billegjen, a lábán mint a hagyományos vagy aminek a tetején egy csap van és úgy billeg tehát nem az egész hanem a kosár rész? Valamint mélyebb legyen vagy inkább alacsonyabb?

2014. jan. 25. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan van ami a lábán hintázik, én annyi hátrányát érzem, hogy többször beleütöttem már a lábujjamat mikor nem figyeltem oda.

Ha mélyebb akkor neked kell jobban lehajolni hozzá, viszont talán tovább tudja használni.

Lányom 8 hónapos, még mindig abban alszik, bár lassan átköltöztetjük a kiságyba mert ma reggel feltérdelt és kikukucskált, így már kissé veszélyesnek érzem. Viszont én szeretem, hogy nem túl mély, úgy is könnyen be tudok nyúlni hozzá ha nincs az ágyunkhoz rögzítve és nem is kell mélyre hajolnom mikor leteszem vagy felveszem.

Ilyenünk van:

[link]

2014. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!