Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek szükség külön...

Szerintetek szükség külön gyerek asztalra?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi a gyerekszoba, az étkezőasztal viszont jó nagy. Oda tudnak ülni gyurmázni pl. Szükség van külön gyerek méretű asztalra? Tapasztalatok? Ki használja és miért?
2014. febr. 6. 13:13
 1/5 A kérdező kommentje:
A "van" lemaradt :)
2014. febr. 6. 13:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem reggeltől estig gyurmázik minden nap, akkor nem.

Nekünk van kisasztal székkel, és azért kényelmesebben ül ott a lányom, mint az étkezőasztalnál. De nem létszükséglet.

Majd az íróasztalnál és széknél nem szabad megalkudni, de egy gyurmázós, festős elfoglaltságnál nem baj. Az enyém is szokott ott rajzolni, festeni.

2014. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van a nappaliban is meg a teraszon is tavasztól őszig. Kényelmesebb, mint a nagy asztal, már a 1,5 éves is fogja a széket, felül, firkál a rajztábláján, ott szoktunk gyurmázni, társasozni. Szerintem ha elfér, akkor mindenképp legyen.
2014. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a gyerekszoba, nem kell még egy asztal is oda, mert akkor mással tudnak nehezebben játszani. Nekünk van a szobájukban asztal, normál méretű, ott szoktak gyurmázni meg rajzolni, de nem jelentene problémát az étkezőbe menni.
2014. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasznos a kis asztal, ha nem is a szobájában van. Azért, mert hamar megtanulja hogy önállóan melléüljön, elfoglalja magát.

Nálunk nagy az étkezőasztal, de a két kicsinek a konyhapult meghosszabbításában volt egy kis külön étkezőasztal, így ha soron kívül ettek, nem kellett a nagyon letakarítani. És annál tudtak játszani is amikor én a konyhában voltam elfoglalva.

2014. febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!