Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mennyi idősen aludt a gyermeke...

Mennyi idősen aludt a gyermeketek egész éjszaka Nagyiéknál vagy másvalakinél? Hogy bírtátok ki, hogy nem veletek alszik?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
2 hónaposan... tápszeres így nem volt gond, már akkor átaludta az éjszakát... nekem koncertem volt, amire jött a férjem is velem... semmi gond nem volt :) van már egy nagy lányom aki sokat tölt a mamájánál így én már hozzá vagyok edződve ahhoz hogy nincs itthon néha a gyerekem :)
2014. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Kb 11 hónapos volt. Azóta is rendszeresen alszik ott. Most is ott van. Mivel én most értem haza melóból, a férjem éjszakás ilyenkor maradnak a szüleim. Eleinte furcsa volt, szokatlan. De jó alvó nincs vele gond éjjel. A nagyszüleit imádja, anyum repes az örömtől mikor ott alszik és vele lehet. Így nincs semmi extra belőle. :)
2014. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy most 20 hónapos.
2014. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
15 hós volt a fiam, amikor először a nagyijánál aludt. Minden remekül ment. Ma az egész napját ott töltötte, nagyon jókedvű volt, amikor találkoztunk. Szerintem simán ott is aludt volna. ImAdja a nagyiját. Jövő héttől fog minden szombaton ott aludni, mert a férjemmel állandó szombat esti programunk van. Most 18 hós. Egyébként mindig nagyon hiányzik, de tudjuk, hogy a lehető legjobb helyen van.
2014. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
15 hónaposan tesóméknál, mert mi esküvőn voltunk. Igazából nekik van 2 nagyobb gyerekük, szóval nem aggódtam. Üzentek, amikor elaludt. Párszor ránéztem még éjjel a telefonra, de azért nem aggódtam túl. Másnap délelőtt viszont alig várta, hogy hazahozzuk. Akkor már hiányolt is minket.
2014. okt. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
8éves kora körül akart először nagyinál aludni, arra már megszűnt az ilyen szinte lévő féltésem.
2014. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
2 hónapos volt, nagyon jó alvó, este letette a nagyi, reggelig aludt, semmi gond nem volt belőle.
2014. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még nem volt ilyen, most 15 hónapos. 22 hónapos lesz, mikor a testvére megszületik, szerintem a szülés lesz az első alkalom.

Ő még szopik, és sokszor ébred éjjel is.

2014. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Az wnyem 1 eves lehetett mikor atment anyos apossal aludni, mert a 2. terhessegem nagyon nem volt jo, fajasokkal ment vegig a 9 honap! Ezert magukhoz vettek es ott aludt veluk mindig egesz mostanaig ,most 5 eves!

De viszont most a masik lanyom jarkal at o most 3 eves!

2014. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5 éves koruk után.
2014. okt. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!