Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » óránkénti ébredés-egész...

óránkénti ébredés-egész éjszaka, az a fogzásnak tudható be?

Figyelt kérdés
6hónapos babáról van szó,idáig semmi gond nem volt(igaz egyszer még evett éjjel)gyönyörűen elalszik magától-erre megtanitottuk,most még este is kinlódik,aztán óránként ébred-felsir.néha keservesen,néha nyöszörög.kúp után pár órát alszik-és ,ha kimegy a hatása,akkor kezdődik előröl.az akkor fogacska lehet?a tesónak nagyon későn-1éves kora után bújt az első,most addig szenvedni fog(unk)?
2014. jan. 28. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igen okozhatja fog, nálunk is ugyanez volt a helyzet és amíg az első 4 ki nem bújt nem is nagyon aludtunk éjszakánként.( 3 hónapig ) Most már alszik szerencsére rendesen. Lehet, hogy neki hamarabb ki fog bújni mint a tesójának. Ínyén nem látszik még semmi? Esetleg nem próbáltátok a chamomilla vulgaris 15 ch-t adni. Nekünk az nagyon sokat segít fogzás idején.
2014. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm-kúpot adtam homeopátiásat-de nem sokat segitett
2014. jan. 28. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
OFF: Hogy tanítottátok meg az egyedül elalvásra?
2014. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
suttogózunk-sokak ellenszenvére..nekem bevált min2nél
2014. jan. 28. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
nállunk nem a foga miatt volt hanem a sok inger,mozgásfejlődés,egyre jobban kinyílt a világ számára!majd rátaláltam egy hoemós szerre:coffea tosta 15ch amire a neten azt írják azoknak a babáknak akik éjszaka dolgozzák fel a nappali ingereket!Azóta átalussza az éjszakát fog meg sehol!
2014. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

sztem ne adj neki homeopátiás kúpot, mert többet árt, mint használ...

Igen, lehet a fogacskától, Kívánom h hamar kibújjon a picinek :)

2014. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi

én már nem tudom mi lenne a jó.annyiszor ébred szegény.egyszer meg is etetem,de nem kap cicit óránként-mert nem éhes-és hozzászoktatni sem szeretném

2014. febr. 1. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!