Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Eladásban gyakorlott anyukák!...

Eladásban gyakorlott anyukák! Hogyan postáznátok egy járókát?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem szeretném ezt megtenni, de már nagyon megszabadulnék tőle, mert csak a helyet foglalja. Most érdeklődött egy Miskolci hölgy érte, árban elfogadtam, amit kínálna érte.

A hirdetésben igaz, kikötöttem, hogy nem postázom semmilyen formában sem, de nem tudom, hogy ő hogyan szeretné elszállítani/átvenni?!

Gyanítom, hogy megint nekem kell alkalmazkodnom ..


Szóval, a doboza már ezer éve nincs meg. Az alkatrészeit egy kisebb zacskóban elférnek. Van itthon zsugorfóliám, de egy egyszerű konyhamérlegen nem igazán tudom lemérni :)

Egyszerűen lehetetlen.


Nem mostanság vettük, így csak az egy oldalas összeszerelési útmutatót találtam meg hozzá, de azon nincs feltüntetve, hogy hány kiló.

Nézegettem hasonlókat, kb. 20-25 kiló lehet.


2014. nov. 13. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

A posta elviszi, neked mérned sem kell, majd ők megmérik. A lényeg, hogy a három kiterjedés (hossz+szél+mag) ne haladja meg összesen a 3 métert, és feladhatod ún. standard csomagként, ez valami 1100 Ft 20 kg-ig.

Azért nézz utána a postán, mert én már egy éve nem küldtem csomagot, és mintha változott volna, és ahogy ismerem a magyar cégeket se egyszerűbb se olcsóbb nem lett.

2014. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ruhakat is arulsz ??
2014. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!