Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nálatok hogy van? Rendrakás.

Nálatok hogy van? Rendrakás.

Figyelt kérdés

Konyhában, wc ben és fürdőszobában mindig tipi topp rend van állando jelleggel? mindig minden elpakolva helyére téve?

mert én igyekszem hogy igy legyen viszont a gyerekszoba hát ott minden van? játékok hegyén hátán amig fent vannak a gyerekek amugy ott is elpakolok.

nagyszobában rend van


2014. nov. 17. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs rend. Felfedező totyogó mellett minek idegeskednék ezen? Vendégeket nem várunk, aki jön, ismer minket. A rend és a tisztaság viszont két különböző dolog. Tisztaság van, rend nincs, mert szétpakol. Szabadon jön-megy a lakásban, ahogy én is, a számára veszélyes dolgokat elpakoltuk. Napi 1x teszek rendet, este, mikor lefeküdt, apukájával ketten 10 perc alatt elpakolunk. Ennyi a rend nálunk.
2014. nov. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 gyerekünk van, 5 és 2,5 évesek. Nem, nincs rend. A gyerekszobában van általában, mert ott csak alszanak, de fürdés időszakban ott is alakul a káosz. A wc-ben rend van, fürdőben nagyjából. A konyhában mosatlan általában nincs, amúgy nem rakok el mindig mindent a helyére, de szerencsére nem kicsi konyha, így is lehet mozogni. A nappaliban van káosz, mert itt játszanak. Ebéd előtt és esténként össze szoktunk pakolni nagyjából.
2014. nov. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mennyi idos?mert amig kicsi volt a fiam addig a szobaja olyan volt mintha felrobbant volna.osszepakoltam ra 5 percre az osszes jatek a foldon es meg a jatszosator is felborulva a szoba kozepen :) most 3 eves es osszepakolja a jatekait
2014. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4 éves és 20 honapos
2014. nov. 17. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok akkor mar ossze kellene pakolnia.nekem sem akart eleinte akarhogy mondtam neki aztan egyszer megelegeltem bevittem a porszivot es mondtam neki ha nem pakol ossze felszivom az osszes jatekot. :D es gyorsan elkezdett pakolni.utana nem kellet neki ketszer mondani :D mar csak szolok hogy pakoljon ossze es egybol pakol es mondja jon a porszivo :D
2014. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!