Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában félni kezdtem a...

Mostanában félni kezdtem a gyermekbetegségektől, valamint, hogy mindent jól csinálok-e - Nálatok is van ilyen?

Figyelt kérdés

Nemrég estünk át az első igazi betegségen másfél évesemmel. Annyira kidőlt szegény a csillapíthatatlan magas láztól, hogy így utólag, ha eszembe jut, kiráz a hideg, sírnék legszívesebben. Benne is mély nyomot hagyott, mert azóta még anyásabb.

Az étkezéssel is kínlódunk már a legelejétől, trükközni kell, hogy meglegyen a napi minimum. Idáig így simán tartottuk a ritmust, 11,6 kg volt. Most 3 rágófog jön egyszerre, alig akar enni. A betegség miatt fogyott is 60 dkg-t, amikor ezt realizáltam, megrémültem, azóta pedig minden nap méregetem, nem fogy-e tovább. A doki mondta, hogy figyeljük a súlyát. Legbelül érzem, hogy nem lehet baj, mégis állandó aggodalom van bennem.

Azóta stagnál, de nem is várhatom, hogy hízni kezd pár nap alatt, mégis rányomja a bélyegét a gondolataimra.

Mást sem csinálok, amíg alszik, mint böngészek a neten ezzel kapcsolatban, persze közben meg mindenféle betegségen elgondolkodom, amit találok. Attól félek, nincs-e valami rejtett baj, és az én bambaságom miatt nem kap segítséget. Amúgy normális vagyok, csak szerintem kezdek kicsit depis lenni, sok a gond most minden téren.

Nálatok is vannak ilyen hullámok?



2014. okt. 13. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, nincs.
2014. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!