Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hol legyenek a bababútorok?

Hol legyenek a bababútorok?

Figyelt kérdés

Két szobás lakás, az egyik szoba nappaliként funkcionál, a másik (a kisebb) a hálónk.

Még bőven van idő ezen gondolkozni, de a mi szobánkat alakítsuk át babaszobává, vagy a nappaliba alakítsuk ki a babarészt?



2015. márc. 8. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a kisebbet csinálnám meg babaszobának, a nagyobbat meg halós nappalisnak.
2015. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ahogy az első én is a nagyobbat csinálnám meg nappali-hálónak a kisebbet meg berendezném babaszobának.
2015. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy kicsit félek a teljesen külön álló gyerekszobától, a nappalis megoldásnál ugyanis ha kell ott tudunk aludni, ha valaki más vigyáz rá, addig se lenne egyedül a pici míg alszik, mert aki vigyáz rá ott is kényelmesen elfoglalhatja magát anélkül hogy zavarná.

A nappalirész tágasabb világosabb, nem szoktak sokan lenni nálunk, tehát nem egész napos átjáróház lenne, szülők és barátok szoktak jönni hétvégente pár órára.

Viszont azt mondják fontos hogy meglegyen a saját kis kuckója, külön szobája..

2015. márc. 8. 15:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Babaként lehet, hogy elég lenne egy sarok a nappaliban, de ahogy nő, egyre több játéka lesz, később igénye lesz elvonulni kicsit. Én is a külön szobára szavaznék.
2015. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kimaradt hogy körülbelül három éves lesz a pici amikor elköltöznénk innen egy nagyobb keretes házba, amiben már biztosan lenne saját szobája.

De ahogy elnézem akkor, fontos ha már piciként saját része van.

2015. márc. 8. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Hasonló adottságú lakásba hoztuk haza a lányunkat.

3 hónapos korában tudtunk költözni.

Addig édesmindegy volt neki, amúgy is a mózesben aludt a dohányzóasztalon. Más bababútorra addig nem volt szüksége.


Utána az új lakásban vagy háromszor költözött, mert még közben csináltunk egy-két dolgot, de különösebben nem rázta meg.

2015. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezdetben a legjobb az lenne ha a ti szobátokban van, veletek. Ha ilyen sok vendég jár hozzátok, akkor ne a nappaliban legyen a kiságya, hiszen akkor is kell aludnia amikor épp vendégek vannak nálatok.
2015. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A mienkbe nem férne el egy babaágy is, de mi tudunk az elején a nappaliban aludni a kanapén,

Nem járnak hozzánk sokan, nem minden hétvégén jönnek, inkább csak havi szinten fordulnak meg.

2015. márc. 8. 23:40
 9/10 Dolores55 ***** válasza:
Én semmit nem változtatnék. Amíg kicsi, elalhat egy bölcsőben, mózesben a kisebb szobában, és így akár később (este) be is vihetitek magatokhoz. Egyébként meg miért kellene vigyázni rá, amikor alszik, ha otthon vagytok?
2015. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mert nem mindig leszünk otthon, tanulok még. Addig kéne vigyázni rá.

Tényleg ennyire jó ötlet az első időtől teljesen külön tenni? Tudom légzésfigyelő bébiőr, meg felkelek ha sír, de tényleg ilyen jó dolog?

2015. márc. 10. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!