Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen színű babátok, gyerekei...

Milyen színű babátok, gyerekeitek gyerekszobája?

Figyelt kérdés
Költözködünk és nem tudom eldönteni,hogy milyen színű legyen a szoba. Kéket nem nagyon szeretnék. Ötletek? 17 hónapos fiam.
2015. ápr. 9. 21:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Fiú és tapétázott a szobája. Az egyik fal mintás, a többi sötétebb vanília sárga.
2015. ápr. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kislány és lila (azt hiszem polifarbe márkájú a festék és mesevirág a szín neve.)
2015. ápr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kislány, és égszínkék a plafon (úgy kevertettük), rajta öntapadós, foszforeszkáló csillagokkal. A fal pedig napsárga, Dulux vibráló napfény, azt hiszem. :)
2015. ápr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Fehér, falmatricával dekorálva
2015. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

2 kisfiunk van.

Apa eleg elenk kek szinu falat akart ami nekem sehogy sem tetszett es aztan jott az otlet (tolem).hogy legyen a fele kek fele feher. A fal also resze lett kek kb 40% es a felso resze feher kb 60% mert az ablakok miatt eleg hulyen nezett volna ki ha fele-fele aranyban osszuk el. A ket szin elvalasztasra egy csodaszep bordurt valasztottunk es azt ragasztottuk fel , igy igazan szep lett a szobajuk :)

2015. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok: most keresek szep falmatricakat , szep kisfius fuggonyt.
2015. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!