Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit gondoltok erről a kiságyról?

Mit gondoltok erről a kiságyról?

Figyelt kérdés

[link]


A másik ötlet ez lenne, csak ehhez pelenkázót külön kell venni :)


[link]


Nem tudom hogy melyik praktikusabb, melyik éri meg jobban. A válaszokat, jó tanácsokat előre is köszönöm :)


2015. ápr. 13. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az első szerintem praktikusabb.
2015. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sztem ez nagyban helyfüggő. Mi azért nem vettünk ifjúsági ággyá átalakítható (70*140-es) rácsoságyat, mert nem fért volna el a gyerekszobában. Ha elfért volna lehet, hogy olyat velálasztunk. A pelenkázót nagyon rövid ideig lehet használni, szóval ha olyat veszel arra figyelj hogy utána komóddá átalakítható legyen, hogy ne legyen kidobott pénz.
2015. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az első ifjúsági ággyá és komóddá alakítható. A hellyel egyáltalán nincs problémánk.
2015. ápr. 13. 19:37
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem a második jobban tetszik, de valóban az első a pelenkázó miatt praktikusabb...de ha nincs pénz probléma és el is férne a 2-hoz vennék pelenkázót. főleg így utólag nézve, a fiam hihetetlen sokat mocorog, tehát én örülök hogy 140x70es ágyat vettünk...
2015. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az első 113 * 70 a második 120 * 60as

Mondjuk nem tudom hogy mi lenne a legideálisabb mérete az ágynak..

2015. ápr. 13. 19:46
 6/15 anonim ***** válasza:
hogy ha ennyi a külnbség akkor az elsőt venném. mert akkor a 2. ha át is alakítható normális ággyá annak sem lenne nagyobb a fekvő felülete...az első átalakítva meg szép nagy...tehát akkor az első :) azt hiszem 3. válaszoló voltam.
2015. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
heverőként az elsőnek 173 * 70 es a mérete a másodiknál viszont szerintem ha kinőtte a babaágyat újat vennénk. De az ár nem probléma, csak az számít hogy praktikus legyen, hogy ne akarjam pár hónap után lecserélni :)
2015. ápr. 13. 19:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a 70*140-es kényelmesebb, mert bizony a gyerekek nem egy helyben alszanak hanem már nagyon hamar mocorognak és bizony valahogy álmukban kusznak is, így reggelre teljesen másképp lesz az ágyban mint mikor letetted. Így szerintem a nagyobb 70*140-es jobb. Mi akkorát vettünk és nem bántam meg. Pelenkázót egyszerűen megoldottuk, egy komód volt amire tettünk egy pelenkázó lapot fából és arra ment a szivacsos pelenkázó. Mikor már a gyerek biztonsággal le tudott mászni innen onnan, lecseréltük 90*200-ra. A komódot meg használjuk csak már nincs rajta a pelenkázó lap. :) Helyileg és praktikusság szempontból is jó volt így.
2015. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4es 6os vagyok...

esetleg olyan kiságy tetszik ami kiságyként is nagyobb fekvő felületű?

2015. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nézd meg hogy milyen magas. Én nem vagyok alacsony, sőt, de nekem magas a pelenkázó.
2015. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!