Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit gondoltok erről a kiságyról?

Mit gondoltok erről a kiságyról?

Figyelt kérdés

[link]


A másik ötlet ez lenne, csak ehhez pelenkázót külön kell venni :)


[link]


Nem tudom hogy melyik praktikusabb, melyik éri meg jobban. A válaszokat, jó tanácsokat előre is köszönöm :)


2015. ápr. 13. 19:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

miért van versenyben a 2. egyáltalán? nem értem.


az első nagyobb, szekrénye is van, szebb is.

a 2 ellett milyen érvek szólnak, hogy gondolkodsz rajta?


amúgy van olyan matracméret, hogy 113x 70..?

2015. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*van olyan matracéret, csak érdekesen hangzott..
2015. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Azért van versenyben, mert nem tudjuk hogy érdemes e bevállalni a kombi kiságyat. Ismerős körben egy két babás család van és ők nem kombit vettek, bár részben az ár részben a helyhiánnyal indokolták ezt. Nekünk egyik se baj. Nem lenne probléma venni a másodikhoz se pelenkázókomódot ha praktikusabb hogy külön van a kettő, nem egybe építve.

A magasságával nincs gond egyiknél sem. Mondjuk a másik ami talán a kombi ellen szól, hogy ha az ágy mérete tényleg ennyire problémás, mármint kicsi akkor nem tudom hogy megéri e, mert nem akarom hogy hosszútávra veszek valamit ami aztán kényelmetlen lesz a kicsinek.

2015. ápr. 13. 22:28
 14/15 anonim ***** válasza:

értem már

nálunk nem kombi van, a pelenkázója meg olyan hogy feltudom tenni a rácsra, és le is tudom venni, egy mozdulat az egész, de valahogy átszoktam a kiságyra főleg mióta hirtelen mozdul ill forog, stb kb 6 hónpig ha használtam a rácsra tehetőt.

valamint mivel úgy i smillió ruhája van, így szekrénysora is, nekem speciel felesleges a kiságy mellé kisszerény. de mivel a linken levőről úgy is levehető az egész hóbelebanc, így ilyen szempontból is jobb az első, max nem tudjátok majd egyben eladni, mert nagyobb korában használni fogja még az ágyrészt, habár lehet nem is él, mert majd jön tesó, neki is jó lesz, habár akkor megint kell a kiságy..

2015. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*habár lehet nem is kell majd eladni
2015. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!