Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hányadik héten csinálta...

Ki hányadik héten csinálta meg teljesen a babaágyat? Vagy apára hagytátok a korházi benntlét alatt?

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A 35.héten raktam össze egyedül,unatkoztam . :)
2015. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és letakartad vagy ? Énis 35+2 hetes vagyok,énis látnám már egybe,ezért is érdekelne hogy berendezzem e aztán max egy pléddel letakarom vagy azt mondja apa hogy majd ő berendezi
2015. márc. 9. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
igen,egy nagy lepedővel letakartam.De nem sokat kellett várni a használatra,a kisasszony a 37.héten kibújt.
2015. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
májusra várjuk, április elején tervezzük a szoba berendezését.
2015. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 30. héten szerelte össze apa az ágyat, de a matracot és az ágyneműt csak a kórházba indulás napján tettem bele (program császárom volt). Így még letakarnom se kellett az ágyat.
2015. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Együtt csináltuk meg mikor hazajöttünk a kórházból.

Minek porosodjon? :)

2015. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is együtt csináltuk meg a 38. héten :) Addig még kiságy sem volt. A párom asztalos, és egyik nap egy saját készítésű kisággyal jött haza a munkából, amit együtt raktunk össze :)
2015. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36 hetesen raktuk össze anyukámmal.:) Ráért volna még, csak a 41.héten szültem, de hát nem tudhattuk. Letakartuk lepedővel.
2015. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!