Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hogyan oldjam meg a babaszobat?

Hogyan oldjam meg a babaszobat?

Figyelt kérdés

Igazabol, a szobamban mar nem nagyon van hely, max ha par dolgot kiviszek a nappaliba. Arra is gondoltam, ha en koltoznek ki a nappaliba.

Ti hogyan oldottatok meg? Ha egyutt vagytok a babaval, hogyan alszotok? A kicsi nyugodtabb?


2015. máj. 25. 01:39
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Én a helyedben kiköltöznék a nappaliba. A gyerek nyugodtabb, ha külön van. Tapasztalat.
2015. máj. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

egy szobában aludtam vele

sőt az elején mellettem aludt - legalább nem kellet kómásan felkelnem átmennem kimennem a gyerekhez etetni

fokozatosan ahogy megszűntek a éjjeli etetések úgy került külön

2015. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
2,5 éves koráig velünk aludt egy szobában. 20 hós koráig kelt éjjel szopizni is, így nem kellett rohangálnia másik szobába. Eszembe sem jutott volna egy újszülöttet külön tenni.
2015. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam első perctől külön szobában alszik, 8 hetes kora óta nem kel éjjel. Velünk nem tud aludni, játszik helyette, neki nyugi kell az alváshoz. Először is el kellene döntened, hogy vele szeretnél aludni vagy nem és az alapján megpróbálni.
2015. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!