Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen ágyat vegyek a 1,5...

Milyen ágyat vegyek a 1,5 éves babámnak?

Figyelt kérdés

Vannak ki nyitható kanapék ami (110x160 ülőmagasság 20 cm)

Vannak szivacsos leesésgátlós ágyak. (70x160) Sztem ezt hamar kinővi.


Milyen ágyat vegyek ami sokáig jó neki? És praktikus..

Tudtok be linkelni online oldalakat ahol lehet vásárolni ?



2015. jún. 10. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi Ikeásat vettünk, leesésgátlósat. Nagyon szereti a lányom (másfél évesen kapta).

[link]

2015. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1,5 évesnek még nem vennék ágyat, csak levenném a kiságy egyik oldalát. Még egy fél-1 évet nyugodtan várhatsz..
2015. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi ezt vettük: [link] A nagyobb 8 éves, még mindig bőven elfér benne, szerintem nagyon jó.
2015. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van. Míg kicsi volt összetolva használhatja, így nem sok helyet foglal, ha nagyobb akkor meg még két méretben lehet "növelni". Kb. 4-5 éve használjuk, előbb a nagyobb, most a kisebb gyerek. Teljesen kihúzott állapotában egy felnőtt is elfér benne. Nekünk ki van nyitva teljesen, a kisfiam 2,5 éves, este mellé kell feküdni míg elalszik. Szerintem ez nagyon praktikus és kamasz koráig biztosan jó lesz.

2015. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket, az tetszik és praktikus is amit az utolsó linkelt :)

Ilyenhez matracot hol milyet lehet venni?

2015. jún. 10. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:

A szivacsot is ott vettük, ahol az ágyat (Kikol), de szerintem ahol ilyen ágyat árulnak, ott van hozzá szivacs is.

[link]

A mienken egyszínű, sárga huzat van. A szivacs nagyon jó minőségű, a többéves használat során sem deformálódott el. A huzat egyébként zippzáras, levehető, mosható.

2015. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
VIzágyat
2015. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!