Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Tengerész stílusú gyerekszoba!...

Tengerész stílusú gyerekszoba! Látott már valaki ilyent élőben?

Figyelt kérdés

Hamarosan festjük iskolába készülő kisfiam szobáját, és ezt találtuk ki. Sötétkék, piros és fehér, csíkokkal is kombinálva.

Sokat böngésztem a netet, sokfélét találtam, de nem tudom elképzelni, milyen lehet élőben.

Nektek tetszene? Készíttetnétek ilyen stílusú szobát?


2015. jún. 18. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem láttam még, de nekem nem is tetszene. Ezek Amerikában divatosak. Nekünk az egyszínű szoba tetszik. A falra tehet a gyerek olyan képeket, vagy dolgokat, ami neki tetszik. Azokat bármikor cserélheti is. A festés pedig több évre szól.
2015. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen idős a gyerek, és mennyi időre tervezitek ezt a stílust. A pirosat max kiegészítőkben tudnám egyébként elképzelni.

Pl. [link]


[link]


[link]

2015. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

7 éves lesz nemsokára.

Pár évig biztosan olyan marad a szobája, amilyenre most kifestetjük.

2015. jún. 19. 09:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok híve az ennyire tematikus festésnek,mert ami jó egy 7 évesnek, egy 10 évesnek már ciki lehet.
2015. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár én sem láttam élőben, szerintem meg lehet úgy is csinálni, hogy később se legyen ciki. Masszív bútorok, egy mindig jól jövő láda, lecserélhető kiegésztők (pl. ágynemű, faliképek - pl. térkép, bekeretezett vagy fellógatott tematikus játékok) - szóval nem a falfestésen múlik, ahogy csak a csíkos a faltól sem lesz "babás". Bár az általam talált képek nem csak tengerészesek, de ilyesmi hangulatot tervezek a saját fiaimnak:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamé tengerész stílusú. :) Mi viszont a falat semleges cappuccino színűre festettük, a bútorai fehérek és a kiegészítőkben jelenik meg a sötétkék-piros szín, illetve a vitorlások, mentőövek, hajókormányok, stb. Nagyon hangulatos!
2015. jún. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, bár élőben nem láttam. A színek nagyon jók (amiket írtál), ha nem túl csíkos, akkor jól kombinálható a kiegészítőkkel és évekig jó lesz neki.
2015. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Végül is a színkombináció marad, csak nem csíkos lesz. Alul kék, se nem sötét se nem világos. Bordűr lesz körben, ez lesz tengerész mintájú. Felül 1 fal piros, a többi fehér lesz.

Sok szín felmerült, de kisfiam ragaszkodott ehhez. Remélem szép lesz. Apa csak pepsi szobának hívja már most.

2015. júl. 7. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!