Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mikorra készüljön el a babaszo...

Mikorra készüljön el a babaszoba és legyen meg minden a baba fogadására? November elejére vagyok kiírva.

Figyelt kérdés
A párom babonás és nem nagyon szeretne még vásárolgatni. Én azt mondtam, hogy szeretném, ha október elejére meg lenne minden, mert engem az nyugtatna meg. Értem a babonát és tiszteletben tartom, de nem szeretném, hogyha korábban kell indulni, mert a baba úgy érkezne, akkor azon kelljen izgulnom, hogy még nincs kiságy, matrac, ágynemű, cumisüveg...

2015. aug. 4. 21:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Utolsó én is pont úgy ahogy te, akkor vagyok nyugodt ha minden megvan na meg utálok kapkodni.

Viszont tényleg minden kekeckedés nélkül, de ugye tudod hogy a babaruha nem lesz steril?

2015. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bella169 ***** válasza:
Persze nem lesz teljesen steril, de minden át van mosva 90 vagy 60 fokon (melyik ruha mennyit bír) és erősen gőzőlős vasalóval jól átvasalva és külön szekrényben a mienktől, hogy minimális legyen rajta bárminemű szennyeződés, baktérium ..stb.
2015. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A 32. Hetre megvolt minden. Es milyen jol tettem a 35. Hetre született a kisfiam.
2015. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 30 hetes. Minden kész van, csak a korházi csomagot kell összeraknom. Már csak rendezkedek itthon, minden szekrényt újrapakolok, hogy nyerjek egy kis helyet. Én is abból a megfontolásból, hogyha netalántán megunná a kicsi a bentlétet idő elött akkor meglegyen minden. :) Remélem azért nem így lesz és időre jön, de én jobban szeretek biztosra menni. :)
2015. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Mi mar elkezdtünk vásárolni neki. Butort is csináltattunk össze is raktuk már. Lassan mindene meglesz nem akartunk várni vele. még néhány apróság kell es a ruhái. Most vagyunk 23 hetesek. engem megnyugat h megvan már minden.
2015. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én december elejére vagyok kiírva, nekünk megvan a babakocsi, mert egy gyönyörű utolsó darabot találtunk nagyon jó áron, pont ilyet kerestem, így megvettük. A bútort is megrendeltük 1 hónapja, 1 hete hoztuk el, egyelőre lapra szerelve van, ez most akciós volt, szóval elég jelentős összeget spóroltunk vele (Faktum Makaó bútorcsalád, majdnem 30ezer Ft-ot spóroltunk, úgy voltam vele, hogy azért ez nem mindegy, eláll dobozban...). Van egy pár kisruha, pléd, pelenkázólap. Célzottan még nem vásároltunk, csak ha megláttunk valami otthagyhatalant. :) A babaszobát egyelőre nem csináljuk, mert ott alszunk most (1,5 szobás ház), azt majd ősszel. Mondjuk nyugodtabb lennék, ha már most kész lenne, mert picit meg van nyílva a belső méhszájam, ki tudja meddig húzzuk majd...sokat kell pihennem/feküdnöm...de nem gondolok erre, betartom az orvos utasításait, és csak nem lesz baj. :) Azért október közepére - november elejére szeretnék elkészülni mindennel.
2015. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!