Kiságyba hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Matrac, arra gumis lepedő, rá egy rendes lepedő, körbe meg rács és fejvédő és ennyi? Gyerek mibe alszik? Nálunk könnyen van 25 fok, hálózsák vagy pléd? Decemberi első baba.
2015. szept. 25. 10:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Jaj utolsó elhiszem, hogy van ilyen, de nem kell túlzásba esni. Egyszer egy gyerek megfulladt a kiflicsücsökbe, most akkor tiltsuk be azt is.

Odafigyelünk akkor a szoba hőmérsékletre, ha ez ilyen fontos, bár én úgy tudtam a bölcső halál okát még mindig nem tudja senki.

2015. szept. 25. 13:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, arra figyeljetek oda, mert 25 fok tényleg rengeteg. Az én fiam születése óta 21 fokban alszik télen.
2015. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Normális rácsvédőn olyan rövid a zsinór hogy éppcsak meg lehet kötni, pont ezért. Emiatt nem aggódnék.
2015. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy rácsvédö madzagja nincs olyan hosszu, hogy a gyerek nyakára tudjon tekeredni. Plusz a madzag kivül van, nem belül. Igazábol a baba el se érheti, még ha kikötödik, akkor sem. Amugy meg na, csak meg tudja kötni az ember lánya ugy, hogy egy 9 honapos gyerek ne tudja kikötni, nem? Amugy láttátok az ágyat, amiben meghalt a baba? Tiszta kupleráj az egész, tele minden szirszarral. Egy kiságyba semmi nem kell. Lepedö+baba+hálozsák. Ennyi. Meg azért basszus, 27 regisztrált halál emiatt, oké, nade 20 év alatt. 1.35 gyerek évente. A mennyiböl is? A világ összes gyerekéböl. Hát nem valami sok, ettöl én pont nem féltem a gyerekemet. Még annak is nagyobb az esélye, hogy a kiságyban alvo gyerekemre aszteroida zuhan.


Kérdezö, szerintem sem okés ez a 25 fok. Ez rettentöen meleg, borzalmas lehet ilyen melegben aludni. Miután megfürdettétek a babát+megtöröltétek, stb, szerintem szellöztessétek ki a szobáját kicsit. Persze ne legyen 15 fok, épp csak egy kis hüvösebb levegöt engedjetek be. Ezalatt természetesen ne legyen a szobában a baba. Az én fiam 4 honapos koráig pléddel aludt. Addig nem rugta le. Utána át kellett térni a hálozsákra, mert nagyon ficánka lett. Nekünk 3féle vastagságu van jelenleg.

2015. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!