Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Baba ágynemű szettből elég egy?

Baba ágynemű szettből elég egy?

Figyelt kérdés
Külön kisplédek vannak, de párna és fejvédő így csak egy lenne. Érdemes kettő garnitúrát venni egyből még a plédek mellé?
2015. nov. 10. 08:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

párnát egyáltalán nem használ a lányom, ahogy takaró huzatot se (2 éves korig nem is ajánlják a párnát).

A takarója mosható, így én nem vettem rá huzatot. Takaróból van neki egy vékony és két vastag. ennyi kell is, mert egy a babakocsiba is kell.

Fejvédő - ha arra gondolsz ami a rácsra megy - nekünk kettő van, mert csak így ért körbe...de azt nem szoktuk cserélgetni.

2015. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem még sok is. Másfél-két éves koráig nem is volt párnája a gyerekemnek, de paplana még mindig nincs.
2015. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Rácsvédöböl elég egy, de ha akarod lehet kettö is.

Párna, és takaró minimum 2 éves korig nem kell. Max kis pléd, kis takaró napközben betakarni, vagy alá tenni pl kanappén, vagy betakarni a babakocsiban még plusszban.


Ami kell matracvédö lepedö, és sima gumis lepedö. A gumis lepedöböl 2-3 darab nem árt. A feje alá tilos bármit tenni még textil pelenkát is, abba gyorsan bele gabajodik, és magára rántja, a takaróba is bele tud bújni, de kijönni nem.

Kell 2 hálózsák annyi elég, gyorsan nöl, és max 1 mérettel tudsz nagyobbat venni neki.

2015. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több volt, de csak a mosás miatt nem vettem volna kettőt,mert télen a radiátoron hamar megszárad és nyáron is, kitettem, sétáltunk egyet,addigra meg is száradt. Lepedő ugyis több van, textil pelus is.
2015. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egyet és csak a rácsvédőt használom. A párna veszélyes, a paplant meg lerúgja magáról (már pici korban is) és hálózsákban alszik szóval kár volt megvenni. Rácsvédőt meg lehet magában is kapni.
2015. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy ilyen garnitúra van, meg 2 pléd, 2 lepedő, sose volt gond a mosás, egy éjszakát elvolt pléddel, míg megszáradt.
2015. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egy sem volt. Feje alà úgyis textilpelus kellene, rà meg hàlózsàkot adtam, a takaró is csak arra volt jó többnyire, hogy lerugdalja. Szép, szép, de szerintem inkàbb csak dìsznek jó. Ràcsvédő sem kellett.
2015. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hollandiaban a racsvedot sem ajanljak, mert akadalyozza a szellozest, a levego aramlasat, a csecsemohalal oldanon ott van a listan mint rossz dolog. Igaz, az sem kellemes ha beleuti a kezet, de ha valasztani kell, inkabb megelozom a bajt.
2015. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez fölösleges ugy ahogy van. Nekem it ott áll a szekrényben. Se paplan, se párna nem kell. Két szett üeg föleg nem. Marha szépek az ilyen berendezett babaágyat amúgy, én is elcsábultam még szülés elött, aztán rájöttem, hogy hülye voltam. Elég egy kemény matrac, arra egy lepedö és ennyi. Baba feje alá textilpelus, de az én fiam életében max ha 2x bukott, szoval nálunk ez se volt. Maximum rácsvédöt vegyél, ha ugy gondolod, hogy kell, erröl megoszlanak a vélemények. Én nem találtam veszelyesnek, nekünk volt, kellett is, hasznos volt.
2015. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!