Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Két év körüli gyereknek...

Két év körüli gyereknek milyen kis asztalt és széket érdemes venni?

Figyelt kérdés

Néztem az ikeában stabilabb asztalt székkel, de valami horror áron vannak.

Láttam olcsóbb műanyag asztalokat, de azok nem tűnnek túl stabilnak.

Szerintetek milyet érdemes venni?


2015. nov. 26. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Ikea Mammut van. Egy 2 éves gyerek alatt stabil, de egy felnőtt alatt már kevésbé. A fiam egy széket ripityára tört, úgyhogy minőségre jobb a fa, de az drágább és kisebb is.
2015. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hány éves korig használják általában az ekkora asztalt a gyerekek?
2015. nov. 26. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk IKEA Kritter van piros az asztal és fehérek a székek. Két gyerkőc van, így 2 szék, stabilak a székek nagyon én is simán rájuk tudok ülni. Most 6 éves a nagylányom még mindig használja, annál rajzol, fest de még ott is esznek a picivel. Én nem bántam meg, totálisan kihasználják.
2015. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezek szerint megéri egy kicsit masszívabbat venni?!

Sokan ajánlották, hogy elegendő lenne egy kis műanyag kerti asztal szerű, de az nem tudom mennyi ideig bírná.

pl egy ilyen: [link]

2015. nov. 26. 10:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

Csak autós-városos mintájú a teteje. Kivehető a lába, így kis helyen elfér, amikor nem kell.

2,5 éves a fiam, semmi baja az asztalnak. Ráülni nem engedem, minden mást kibír.

Ilyen széket vettünk hozzá:

[link]


Tescoban az asztal volt 1500 kb, a szék 600 Ft.

2015. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

lehet kapni azt a asztal szék kombinációt amit ha összeteszel akkor etetőszék lesz

na ilyen volt nekünk vagy 3 évig


utána egy ovibezárást követően egy 1m átmérőjű nagyon stabil fa asztalt szereztem be hozzá való 4db fa kisszékkel

egy csiszolás-lakkozás kellet csak neki

piti összegért

2015. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam, hogy van ilyen szétszedhető etetőszék.


Az Ikea Mammut tetszik nagyon, de nem tudom, hogy mennyire éri meg.

A saját szobájába raknám, most még csak rajzoláshoz, később viszont nem tudom, hogy enne e ott vagy inkább a nagy asztalnál.

2015. nov. 26. 11:11
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os erre gondol:

[link]


Mi kaptunk etetőszéket, ezért nem vettünk ilyet, de gondoltunk rá. Így lett a műanyag asztal.

2015. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Etetőszéket mi kölcsön kaptuk, evéshez még mindig használjuk, bár szerintem már nem sokáig.

Lehet megvárom a karácsonyt, hátha valaki meglep minket vele! :)

2015. nov. 26. 13:28
 10/10 anonim válasza:
Nekünk ilyen volt - csak pirosban: [link]
2015. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!