Zalaegerszegen hol lehet kedvező áron baba holmikhoz jutni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ágyrácsvédő kiságyba való ágynemű ruha pelus ilyesmik.
2016. jan. 8. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a kis bababoltok választékától nem vagyok elájulva Zegen, ezért megpróbálom listázni, hogy mit hol vettem, rendeltem, de nem biztos, hogy ezek a legolcsóbbak.

- Rácsvédő (70x140-es kiságyba való, ami teljesen körbeér), ágynemű, gumis lepedő: Brendon. Ha viszont van egy ügyes ismerősöd, aki tud varrni, akkor azzal spórolhatsz (a járókánkba egyedi méretben egy barátnőm varrt betétet).

- Textilpelus (sima fehér): Brendon, scamp.hu

- Törölköző anyagú (frottír) kifogó, puha takarók: scamp.hu

- Ruha: itt aztán széles a skála. Az elején családon belül sok mindent kaptunk sógoréktól használtan, vettem turiban is ezt-azt, vatera-ról is rendelek, emellett az akciókra odafigyelve vásárolok/rendelek újat, mert pl. turiban nem veszek body-t (H&M, F&F - Tesco, C&A, KIK, Takko, scamp.hu).

2016. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagymamám vett a lányomnak sok babacuccot a bolhapiacon és a vöröskeresztes boltban. A nagynénémnek, mikor gyereke volt, bizományiban, turkálóban vett sok cuccot. Bár, szerintem nem ilyenekre gondoltál. Bababoltokról nem tudok nyilatkozni, mert én nem ott lakom. Van egy egerszegi ismerősöm, aké készít rácsvédőt, dekorációt, ilyesmiket. Ha gondolod, írj privátot és leírom a nevét. Árat nem tudok mondani hozzá, mert nem vettem még tőle semmit.
2016. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
és van kb. 3 "használt" cuccos bababolt is, ahol minden féláron megvan...De a GOOGLE a barátod...
2016. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem dobom hanyatt magam az zeg-i gyerek turiktól. Az egyikben nagyon gagyi, nyúlott, foltos darabokkal találkoztam, így oda be sem tettem a lábam többé, egy másikban marha drágák a holmik, így ha az akciókra odafigyelek, újonnan olcsóbban beszerezem a ruhák többségét. Inkább vatera.
2016. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!