Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Anyukák ki kell mosni a baba...

Anyukák ki kell mosni a baba ágyneműket, és az ágynemű betétet? Akkor is ha nagyon jó minőségű, új? Vagy elég öblíteni?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy nem használják új szülöttnél az ágyneműt alvásnál nem is fogjuk csak dísznek szeretném előkészíteni,a baldachint meg a rácsvédőt megfelelően gondosan felkötve.

#baba #mosás #ágynemű #ágyneműbetét
2016. febr. 21. 09:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
megkérdeztem ,hogy nem e elég ha csak öblíteni ki is kell rendesen mosni mosószerrel .ezen miért kell felháborodni ?
2016. febr. 21. 10:12
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Kár hogy a kérdező kommentjeit akkor se lehet értékelni, amikor nettó baromságot beszél. :D


Te se láttál még csecsemőt, amint a fejét teljesen belefúrja a rácsvédőbe akkor is, ha középre tetted le korábban...


(Onnantól használtuk csak, amikor már nem csak véletlenszerűen mocorgott az ágyban, hanem tudatosan arrébb is tudott mozdulni, ha akart.)


Az meg hogy kell-e mosni. Egyesek még a turkálós ruhát se mossák ki. Kell ehhez egy alap igényesség, hogy felmerüljön, hogy ki kell... ha nincs meg, akkor...

2016. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8%
Bőven elég ha csak öblíted én csak öblítettem mind kettőnél és használtuk rácsvédőt az elején is semmi bajuk.Szerintem az a probléma,hogy be linked az ágyneműt amit kevesen engedhetnek meg a gyereküknek,ezért támadnak .
2016. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem az ágyneműt (azt hittem, valami exkluzív darab), hogy tudjam, mire kell irigynek lenni. :)

Nem pénz kérdése, hogy van-e annyi igénye az embernek, miszerint használat előtt átmossa ezeket a dolgokat.

2016. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy at kell mosni.
2016. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ki kell mosni, vegyszer- és festékmaradványok lehetnek benne, valamint a csomagolók is fogdosták, raktárban nem tudni hogyan tárolták.
2016. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mivel én magam sem veszek fel új ruhát sem mosás nélkül, nem használok törölközőt és ágyneműt mosás nélkül, így egy újszülöttet pláne nem fektetnék mosatlan ágyneműbe, bármennyire új, bármennyire márkás-az is egy gépi futószalagon készült, emberek összefogdosták, csomagolták stb.
2016. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!