Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Most akkor jó a rácsvédő,...

Most akkor jó a rácsvédő, vagy nem?

Figyelt kérdés

Akartam venni még szülés előtt rácsvédőt, de több helyen olvastam, hogy nem annyira ajánlott (fulladásveszély, nem lát ki a baba...), illetve összességében fölösleges. Ráadásul zárt végű, vastag peremű kiságyunk van, amire nem is lehet a legtöbb rácsvédőt feltenni. [link]


Eddig nem is hiányoltam. Viszont a babám hat és fél hetes és mostmár elég nagy távolságokat megtesz a kiságyban, elforog 90 fokkal, elvándorol. Ma reggel teljesen máshol találtam... Félek, hogy beveri a buksiját... :( De erre a kiságyra nem kapok csak úgy hipp-hopp rácsvédőt máról holnapra.


Akinek hasonló kiságya volt, milyen megoldást talált? Egyáltalán be tudja nagyon ütni a fejét, vagy ez csak az én félelmem?


2016. márc. 8. 08:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
26%

Megreked a levegő egy nyitott ágyban????

Szén-monoxid? :DDDD C2O???

2016. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!