Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen lenne ez a bútor a...

Milyen lenne ez a bútor a babaszobába?

Figyelt kérdés

Ilyen ágy lesz, fehérben, a csúnya élvédők nélkül:

[link]


És ezt a szekrényt gondoltam:

[link]


Elég ez, vagy kell még szerintetek?


Lesz még benn egy kanapé illetve egy relaxszék a szoptatáshoz (ahhoz esetleg lábtartó)


Még mi kellhet?


2016. ápr. 20. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz szekrény ugyanilyenünk van más színben, viszont, elég kis vékony lapokból áll, 100 mini csavarral ( párod készítsen be 3 sört ha sörözik néha :D ) ha tehetitek vegyetek kicsit jobbat, mi előbb utóbb le fogjuk cserélni, most 8 hónapos a lányunk már nem nagyon férnek el benne a ruhák.
2016. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én vennék még mellé egy fiókos komódot. Elég "fiókmániás" vagyok, és zavarna, hogy csak 3 pici van.

Nálunk a babaszobában csak két 6 fiókos komód van (Ikea) és egyelőre elférnek benne a cuccok.

2016. ápr. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azon én is gondolkodtam. én is szeretem a fiókokat :)
2016. ápr. 21. 07:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ágy nekünk ilyen volt. Szerintem szuper,én imádtam. Szekrényünk is ilyen volt,csak bükk színben. Na azt nem ajánlom. Semmit nem ér. Lehet,hogy csak véletlenül fogtunk egy sz@r szériát,de nekünk nagyon hamar szét ment. Vettünk helyette egy komódott. Azt viszont nagyon szuper,és még olcsóbb is.
2016. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!