Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kell rácsvédő a kiságyba?

Kell rácsvédő a kiságyba?

Figyelt kérdés
Találtam egy légáteresztős rácsvédőt, de nem tudom, hogy hasznos-e vagy sem...
2016. máj. 6. 19:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Le leszek pontozva, de èn szerettem, így is öbbször hallottam hogy koppan, dübben a kiságyon. Ès felnőttkènt is kènyelmesebb egy puha valamihez hozzádőlni, mint pár kemèny lèchez.
2016. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24%
Pedig kellhet. Én egyszer leszedtem mosni, és rögtön aznap a fiamnak beszorult a combja és egész nagy erővel tudtam csak kiszabadítani.
2016. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%

Én vettem kétféle színkombinációban meg mintával is.

Soha nem hallottam olyat hogy ez okozott volna bölcsőhalált?!

Hogy mik vannak.

Szerintem egy évszázaddal ezelőtt több volt a bölcsőhalál és akkor még fel sem találták a rácsvédőt.

Az én fiam elnézegette a mintáját, a színeket.

Az egyik 5000 forint votl a másik 6000. (Brendon)

Nem vert földhöz anyagilag.

Később amikor az oldalrácsot kivettük még akkor is használtuk és nagyon hasznos volt.

2016. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a kiságy a szoba sarkába van,én úgy tettem fel,hogy a falnál lévő oldalnál meg a két keskenyebb végénél van, a szobára néző oldalán meg nincs. Szeret is ott nézelődni, lát minket, csak ha nő a foga akkor cumizik de még semmit nem dobott ki az ágyból. Szerintem semmi baja nem lesz ha nincs.
2016. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!