Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hogy lehetne megreformálni...

Hogy lehetne megreformálni egy ilyen babaágyat?

Figyelt kérdés

Szüleimtől kapjuk, még az enyém volt, szeretnénk kicsit korszerűsíteni... festeni nem akarjuk, mert akkor csiszolni kellene, valami matricára, vagy tapétára gondoltam, de nem tudom...

ötlet?


[link]


2016. máj. 14. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát figyi, a 3 éves fiamnak tök hasonló ágya van. Ezek szerint ez már divatjamúlt? :D

Nincs ennek semmi baja, én így hagynám. :)

2016. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem különösebben sérült, kopott, én nem bántanám, semmi baja szerintem.:)
2016. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
baja nincs, csak nem tetszik...
2016. máj. 14. 18:01
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Nekem sem tetszik, én vennèk olyat ami tetszik nekünk.
2016. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántanám. Ha telepakolod cuccokkal, a tetejére pelenkázós szivacsot teszel, felemeled a fekvõrészét, teszel bele lepedōt, plédet a gyerkõcnek, esetleg baldachint, ágyrácsvédõt, akkor kész is.
2016. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tapétával csak még csúnyábbá teszed. Tudod, mint amikor a beépített szekrényt tapétázzák. Vagy mint a falmatrica.


Ha nem tetszik, otthonra vehetnétek egy újat és anyukádéknál lehetne ez az ágy, ha néha a gyerek ott alszik napközben, ha elmentek.

2016. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A kiegészítők tényleg el fogják takarni a nagyját és úgy már totál más lesz az összkép.

Szerintem matricával nem érdemes próbálkozni, elég béna tud lenni a végeredmény. Én egy éve festettem le laminált bútort vízzel higítható (nem büdös) zománcfestékkel, és (hitetlenkedtem, de az asztalos biztatott, mert nem volt keret tömörfa bútorra) nem kellett előtte csiszolni. Azért 2-3 réteg volt, mire foltmentesen befogta, viszont most is szépen tart. Ha ilyesmire szánjátok magatokat, én a fehér színt javasolnám.

2016. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Hat...elég rondacska. Őszintén.

Divatja mult, persze a te idősebb meg lehetett menő cucc!!

De az Ikeaban olyan filléres, es szep babaagyat vannak...

2016. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nem azzal van a baj, hogy nem tudnám megvenni az újat, hanem anyum azért őrizgette, hogy majd jó legyen nekem is, mármint az én gyerekemnek, így próbálom belőle kihozni a legjobbat.

Náluk nem fér el, mindenképp nálunk lesz használva

2016. máj. 14. 22:48
 10/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok az előző.

Erre én csak aztmondanám, hogy amikor megszületik az embernek a baba, annyit kell vele foglalkozni és annyira fárasztó a dolog, hogy a legjobb az ha olyan babacuccokkal veszi körbe magát az ember ami szép és tetszik neki.

Egy babaágyat használsz 2-3 évig, és mindennap egy förtelmet kell nézned, az nem lesz jó...

Funkcióját tekintve is változott már a pelenkázók ágyak szerepe, pl nincs rajta fiók és a ruhák, egyebek porosak lesznek.

Persz az ember nem akarja az anyukáját megbántani és így második ránézésre nem is olyan gáz a kinéztete, de ha tudtok őszintén beszélni én azért előhozakodnék vele, hogy szeretnék egy újat, egy modernet, egy használhatóbbat.

2016. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!