Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 15 hónapos babának szerintetek...

15 hónapos babának szerintetek milyen matracot érdemes venni?

Figyelt kérdés
A kiságy már eddig is megvolt, csak nem használtuk. A matrac már nagyon régi benne, szerintem ki kellene cserélni.
2016. jún. 5. 11:55
 1/4 Bella169 ***** válasza:
A lányom ugyan még kisebb de neki kókuszmatraca van. Ahogy utána olvastam ez a legegészségesebb gyereknek és felnőttnek egyaránt.
2016. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

0 hostol ajánlott a kokuszmatrac.

Szerintem én kisgyerek ágyba is azt fogok venni.

2016. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kókuszmatrac valóban egészséges, és 0 hónapos kortól ajánlják, viszont elég kemény. Egy nagyobb gyerek, főleg ha eddig nem olyanban aludt, nehezen szokhatja meg. Érdemes elmenni egy szaküzletbe, ahol elmondják milyen matracok vannak, melyiknek mi az előnye meg a hátránya. Mi annak idején a kiságyba félig kókusz matracot vettünk, ágycseréig abban aludtak.
2016. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Matracboltban nézelődj, a kókuszmatrac túl kemény, felnőttnek, gyereknek egyaránt. Válassz inkább egy jó hideghab, többrétegű vagy memóriahabos matracot, ami nem túl kemény, nem túl puha és pontrugalmas.
2016. jún. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!