Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nagyjából mennyibe kerül a...

Anivagyok kérdése:

Nagyjából mennyibe kerül a babaszoba bútorozása, szeretjük ha igényes de nem kell h luxus termék legyen.100. 000 ből megvan?

Figyelt kérdés
Persze nézegetem mindenhol az árakat csak erdekelne ki mennyből butorozta be.

2016. okt. 19. 18:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálunk (majdnem) mindent meg kellett venni, üres volt a szoba

kombi kiságy az enyém volt, erre nem kellett költeni, hasonlót 25E-ért láttunk - bükk színű

egy komód: 15e

egy szekrény, egyik fele akasztós, másik félig polcos, alatta fiókos, 13e - ezeket a jyskben vettük, akciósan, sonoma tölgy színűen

egy leesésgátlós ágy, ez nem feltétel, de később jól jön és csak 10e volt, nem tudtam otthagyni :)

szoptatós relaxszék, használtan vettem 3000-ért

a kiságyba az ágynemű volt még drága, 10e ft, de ezt ajiba kaptuk.

2016. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit akarsz venni és hogy miből van. Tömör fa bútorokból csak akkor van meg száz alatt 3-4 darab, ha használtan veszed. Szóval szerintem vagy ikea legegyszerűbbek vagy vatera/jófogás... és egy kis csiszolás és festés.
2016. okt. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!