Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ki mikor kezdett vásárolni...

Ki mikor kezdett vásárolni ill. szerintetek anyukámnak van igaza?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok, már lassan szeretném elkezdeni összeszedni a babakelengyét. Anyukám szerint viszont inkább csak nézzünk ki mindent amit szeretnénk majd megvenni és mikor megszületik a baba és a kórházban vagyunk még akkor a férjem elmegy és megveszi. Mert ha ne adja Isten baj lenne akkor ne kelljen itthon az üres kiságyat és a többi holmit nézegetni. Van valaki aki egyetért vele?
2016. nov. 19. 20:45
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Azta utolsó 😁 Biztos sokkal tisztább lett tőle a babád 😊
2016. nov. 19. 21:24
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

En 24 hetes vagyok. Imádok venni a kisfiamnak ezt-azt. Ne nagy dolgokra gondoljatok, egy-egy rugi, hálózsák, ilyenek. Nem hagynám ki ezeket a kis örömöket.

Már babakocsija is van, mert az egyik ismerősnek volt eladó, nagyon jo állapotú, nem hagytuk ki.

A barátnőm tegnap szólt hogy elhozták az utazóágyat nekünk.

A húgom is összekeszitette a babás cuccait már részünkre.

Nekem már semmi nincs meg, 13 éve szültem utoljára :)).

Anyosom fárasztott ezzel állandóan, hogy még ne örüljek, mert bármi történhet.

Nem hagyom elrontani az örömünket! Tudom, hogy bármi lehet(ne), de nem lesz!

2016. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
24. hét körül kezdtünk vásárolni komolyabban, de előtte is vettem pár zoknit, bodyt. A kiságy nálunk kb 4 hét alatt lett kész és még otthon is össze kellett rakni, ruhákat kimosni, elrendezni. Jó érzés volt készülődni. Nem értek egyet ezzel a felfogással, amit anyósod képvisel. Mondd neki, hogy ha bármi történne akkor apuka eltünteti a cuccokat, míg kórházban vagy, de nem lehet így hozzáálni, azért ma már nem olyan nagy a gyerekhalandóság, mint régen.
2016. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne anyukád irányítson, felnőtt szülő vagy, gyermeked lesz, a gyermekeddel kapcsolatban te és a férjed döntötök. Ne arra készüljél, hogy mi lesz, ha vmi rossz történik. Boldog készülődést, fészeképítést es babavárást kívánok!
2016. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Természetesen nem anyukám dönt,ő ezt le is szögezte,hogy csak elmondja a véleményét. Jó a kapcsolatunk mindent megbeszélünk,de én is úgy gondolom ahogy ti,csak kíváncsi voltam van-e valaki még anyum véleményén. Mindenesetre köszönöm a válaszaitokat ☺
2016. nov. 19. 23:17
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet igy hozzaallni. En gyerekapolo vagyok, es sajnos halnak meg gyerekek, meghal kisbaba, 'meg a 14 eves is.

Akkor most 14 evig ne koltsunk ra ? A baratnom anno 17 evesen halt meg , elutottek.

A ketesztfiam testverevel 8 honapos terhes volt az anyukaja mikor meghalt.

12 het utan nyugodtan vasarolhattok, sajnos a baj akarnikkr bekovetkezhet. De nem fog !!

2016. nov. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint en mindkét terhességem 32 hétére mindent megvettem es megcsináltam. Az első időben,második 35 hétre született. Most a harmadiknál 30 hétre mindent előkészítek. Biztos ami biztos.
2016. nov. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A pelenkázó kómódra pl több mint egy hónapot vártunk, az nem volt raktáron, meg kellett rendelni. 30 hetesen nyugodtan elkezdhetsz vásárolni :) Boldog babavárást és ne gondolj rosszra!
2016. nov. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%

19 hetesen mondtak meg h veszelyeztetett vagyok,nem csinalhattam semmit.Emiatt,babonabol semmit nem vettunk,de kapni kaptunk kisruhakat.28 hetesen befektettek,mert a baba elindult es vissza kellett tartani.33 hetesen kiengedtek,na akkor megvettuk meg a butorokat meg ami hianyzott(sok mindent kaptunk).35 hetesen szuletett a kislanyom ugyh jokor idozitettunk :D Miutan megszuletett belevetettem magam a kisruhak vasarlasaba,rossz volt h ez kimaradt.20 hetesen meg tenyleg korai mindent megvenni,egy ket dolog az belefer.30 hetesen mar batran :)

Boldog babavarast!

2016. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 babyboom567 ***** válasza:

Ráérsz még,de ne is húzd sokáig.

Gondolj bele,hogy később nehezebben fogsz mozogni.

Én 34+5 hkm vagyok,egy hónapja vagyok szabin, azóta készülődünk,de egyre nehezebb, ingadozik a vérnyomásom,igazából mindig alacsony volt.Nagyon nagy a hasam,nyom a baba mindent,hamar kifogyok a szuszból.

És nyugodj meg,semmi baj sem lesz.

2016. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!