Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ki mikor kezdett vásárolni...

Ki mikor kezdett vásárolni ill. szerintetek anyukámnak van igaza?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok, már lassan szeretném elkezdeni összeszedni a babakelengyét. Anyukám szerint viszont inkább csak nézzünk ki mindent amit szeretnénk majd megvenni és mikor megszületik a baba és a kórházban vagyunk még akkor a férjem elmegy és megveszi. Mert ha ne adja Isten baj lenne akkor ne kelljen itthon az üres kiságyat és a többi holmit nézegetni. Van valaki aki egyetért vele?
2016. nov. 19. 20:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

A tesómnak is ezt mondogatta az annyósa, ő hitt is neki. Aztán a férje a nagy rohanásban összekeverte a babakocsikat, vett egy olyat jó drágán, amit a tesóm nem tudott egyedül megemelni, mert túl alacsony hozzá, nem érte át.


Másrészt meg én imámdtam kifesteni a gyerekszobát, szerintem heteket töltöttem a babakocsiválasztással, mert az például egyáltalán nem egy triviális téma. Meg én nagyon barkácsolós vagyok, szívem szakadt volna meg, ha a kiságy összerakását, az átcuccolást stb. a férjem csinálja.

Három, én az első napokban inkább magam mellett igényeltem a férjem, meg ő is azt igényelte, hogy a frissen született fiát bámulhassa, nem hiszem, hogy bármelyikünknek jó lett volna, ha ő, mint mérgezett egér rohan a boltból b boltba, én meg izgulok félholttan a kórházban, hogy meg tudja-e különböztetni a világoskék falvédőt a királykéktől, mert ezutóbbi borzasztó hülyén festett volna a falon.

Összességében megértem ezt az aggodalmat is, de 24 hétre született babákat már gond nélkül mentenek meg úgy, hogy még gyengénlátók sem nagyon lesznek. Hihetetlen dolgokra képes már a koraszülött-sebészet, sokkal kisebb esély van arra, hogy I.ten ne adja, baj legyen, mint ezelőtt 10-20-30-40 évvel.

2016. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ó már persze elképzelem hogy a férjem egyedül bevásárol mindent :D.

Én megmondtam neki hogy 7-8. hónapra és készre szeretném a szobát, családban sok koraszülés volt.

Másfelől meg a kisruhákat ki kell mosni, vasalni, elrendezgetni mindent.

Szerintem jó móka is megcsinálni a babaszobát!

Persze bármi történhet, de azt a felfogást nem támogatom!

2016. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!