Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kiveszik kislányom a kisagybol...

Kiveszik kislányom a kisagybol? Nagyon veszélyes, mit csinálják?

Figyelt kérdés

Kislanyom 14 honapos ,pár napja rájött hogyan tud kimászni a kisagybol. Felkapaszkodi és kibukfencezik a mi agyunkra , mivel a kisagy a mi agyunk aljanal van. Azon felek hogy egyszer majd a másik oldalra próbál kimenni, ott elég magasrol bukfencezne2 a földre, komoly baja is eshet ha a testsulyaval raesik a nyakára... nagyon felék,nem lehetek ott mellette mindig amíg alszik


Adjatok legyszives valami okos tippet ti hogyan oldottatok meg a hasonló helyzetet??? Köszönöm


2017. jan. 10. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Altasd gyerekheveron!
2017. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Vedd le a ràcsot.
2017. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
MINDEN gyerek rájön kb ilyen idösen arra, hogy ki lehet mászni az ágyból, a legtöbb esik is párszor, ennek ellenére olyat még nem hallottam, hogy akárcsak egyetlen egy gyerek is kitözte volna a nyakát emiatt!
2017. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is ideje levenni a rácsot.
2017. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Tedd a matracot a legalacsonyabbra szintre Egyik gyerekem se maszott ki a kisagyabol, mikor kezdtek emelgetni a labukat felfele mintha ki akarnanak masznni, akkor tettem a leglejjebb a matracot. Onnan keptelenseg kimaszni, pedig kisfiam mar 2 eves lesz. Legalabbis az o kisagyanal van ennyire alacsony szint a matracnak.
2017. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Hány centi és mekkora az ágy?

Nem pont azért tud kimászni, mert mellétoltátok a nagyágyat és oda lép belülről?

Így mászott ki nővéreméknél.

Elhúzták, máris nem tudott, pedig majdnem 90 centi volt 1,5 évesen és nagyon ügyes.

2017. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Kivettünk 2db pálcát a rácsból és ott simán ki tudott mászni.
2017. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Én sem értem, hogy miért nem teszed lejjebb. Ez lenne a legegyszerűbb és a legnormálisabb is! Lehet baja, jól látod! Nem kell mellette állnod, lejjebb kell tenni!
2017. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A legalacsonyabb szinten van a matrac. Azóta vettünk egy utazoagyat, ebből már nem tud kimászni.
2017. jan. 12. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!