Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi a véleményetek a pelenkázó...

Mi a véleményetek a pelenkázó lapokról?

Figyelt kérdés
Nem túl nagy a baba szoba, így igyekszünk majd minél helytakarékosabban berendezni. A pelenkázó helyével például sok helyet meg lehetne spórolni. Hallottam, hogy vannak kimondottan ilyen pelenkázó lapok, amiket fel lehet rakni a kiságy tetejére. Mi a véleményetek a használatáról, Mindenképp kellene a rendes pelenkázó?
2017. máj. 5. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A pelenkazashoz barmilyen egyenes felulet megfelel ami magassagot tekintve jo helyen van. A pelenkazonak annyi a plusza amit ad, hogy a kozvetlenul alatta levo fiokokbol egyszerubb kivenni a szukseges eszkozoket, mint pelus, popsikrem, hintopor, nedves popsitorlo, stb.
2017. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez valóban igaz, sok dolog pont kéznél lenne. Viszont erre a célra meg pont lenne egy szép kis fiókos szekrényem. Viszont az nem "pelenkázó méret", de pont beférne arra a helyre, ahova kinéztem...
2017. máj. 5. 10:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igazabol mindegy, maga a pelenkazas ha minden keznel van csak egyenes feluletet igenyel jo magassagban, es ennyi. Ha a pelenkazolap kenyemesen elhelyezheto es tarolhato, jo az is.
2017. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én legközelebb biztosan lapot vennék. Azt könnyen félre lehet tenni, csúnyán szólva elfér a szekrény háta mögött is ha már nem használnánk.

Nekünk külön pelenkázónk van, pici szobában szintén. Most épp szenvedek, hogy mivé alakítsam át - pl játék tároló vagy mi legyen belőle. Túl nagy, nem használjuk, és a belevaló szivacsos részt már kinőtte a fiam és nem tudjuk használni rendesen..


Másik: a legtöbben szerintem úgy is csak az első időkben használják. Ahogy forogni kezd a pici, biztonságosabb lesz az ágyon vagy a játszószőnyegen gyorsan pelenkázni :D

2017. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Merev pelenkàzó lap esetleg amit a kisagyra téve is tudsz használni? Vagy a szekrényen is ha méretben jó. A pelenkázószekrényre is jell szivacsos lap hogy ne legyen kemény úgyhogy rn a helyesben merev aljút vennék aztán meglátod hol fogjátok végül használni. A szekrény amúgy nagyon praktikus, mi 20 hónaja használjuk már.
2017. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk első gyereknél csak ilyen lap volt, amit az íróasztalunkra tettünk, mellé a pelenkázáshoz való cuccokkat. Tökéletesen megfelelt, amíg kellett. Második gyereknél még lap se volt :-)Ágyon pelusoztam születésétől fogva. Szóval szerintem totál felesleges a pelenkázó komód.
2017. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Olyat vegyêl, amit TE szeretnél. :D

Ha kevés a hely, és megvan hogy rendeznéd be, akkor elég a lap is.


Nekünk kombi kisàgy van. Szeretem, mert a szélesebb rajta. A másfél éves fiam is elfér simàn pelusozàs közben. Nem szeretek màshol pelenkàzni, mert akkor nem marad nyugton. De ez én vagyok. Ha neked praktikusabb a lap, akkor vegyél azt. Végül lehet azt sem fogod hasznàlni. Így nem lenne nagy pénzkidobàs sem.

2017. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekink is csak ilyen kisagyra teheto volt.de csak apa es a mamak hasznaltak.en soha.mindig agyon pelusoztam mindharmat.

Ha kocsi a szoba,tokeletesen megfelel egy ilyen

2017. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én egy komodra tettem a szivacsos pelenkázó betétet, mert a pelenkázó bútor nem fért volna el. A komódban van benne a baba összes cucca, így minden kéznél van.

De gyakran a mi ágyunkon pelenkázom, a mi szobákban alszik egyelőre. Szoptatom, így éjjel egyszerűbb az élet.

Ugyanilyen jó lehet az ágyra tehető lap,amit kinéztél.

2017. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pelenkázó szekrényt mi sem akartunk venni, a kiságy olyan, ami kombi, és pelenkázós. A helyedben én is lapot vennék komplett pelenkázó szekrény helyett.
2017. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!