Fontos a babamérleg?

Figyelt kérdés
Szűkösen vagyok és ha lehet kihagyom ami nem égetően fontos. Természetesen megveszem ha azt mondjátok, hogy érdemes.
2017. aug. 18. 18:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%
nem fontos.
2017. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nagyon hasznos volt. A babák nem egyforma mennyiséget szopiznak. Ha csak keveset szopott, és 2 óra múlva sírt, akkor tudtam, hogy éhes. De ha sokat szopott, akkor nem azért sír, mert éhes, hanem mert fáj a hasa.
2017. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
20%
Én csak béreltem a mérleget, azt meg ki lehet bírni.
2017. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
45%

Lehet bérelni is! Pár ezer forintért több hónapra.

Mi az Elefáni bababoltból béreltünk, de csak amiatt, mert lassan indult be a tejem és követnem kellett, hogy mennyit evett..


Én úgy indultam neki, hogy nem vettem, nem akartam hogy legyen. Csak paráztat. Ha tesó születik akkor nem fogok bérelni se. Paráztatott később is. A fiamat nem is tudtam rendesen szoptatni emiatt. Kész ideg voltam.. Majd legközelebb a tesónál már nem fogom nézni a számokat. A védőnő úgy is mér hetente.

2017. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
3 gyerek van, egyiknél se volt és hála az internetnek meg a csoportoknak...örülök neki,hogy én nem vettem :)
2017. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
30%

Simán ki lehet nélküle bírni, de én szeretem, hogy van. Szemmel láthatólag is fejlődik a gyerek, de hetente egyszer ráteszem a picit.


A védőnő nálunk 1 éves korig havonta kijön (roppant lelkes), így pontos adatokat tudunk beírni, nem kell a mérésért sem bemenni hozzá.

2017. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
Egyik babámnak se vettünk de vegyes táplálás miatt úgy alakult, hogy mégis kell. Kölcsönöztünk, első babámmal 1 hónapot volt nálunk a mérleg, a második jelenleg 6 hetes, rossz evő + refluxos. Most utólag azt gondolom inkább használtan vettünk volna mikor az elsőt vártuk, de előre nem lehet tudni szükség lesz-e rá egyáltalán. Sok esetben felesleges pénzkidobás.
2017. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
64%
Nem vettem, a védőnő adott egyet kölcsön, de soha nem használtam, csak felidegesített. Nekem a kórházban mondták is a csecsemősök, hogy ez a mérleg csak arra való, hogy idegesítse a kismamákat.
2017. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem kellett,volt bőven tejcsi.
2017. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%

Egyesek komolyan azt hiszik, hogy a szopi előtt-utáni méricskélés megmutatja, hogy hány milliliter tejet szopott a baba? :D

És amikor kevesebb volt a gyerekem szopi után, mint előtte, akkor mínuszban szopott vagy mi a szösz? :D

2017. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!