Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek van otthon babamérleg?

Nektek van otthon babamérleg?

Figyelt kérdés
Ez kötelező felszerelés?
2016. aug. 4. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nincs,nem is lesz.
2016. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nincs. Havonta meri az orvos a gyereket.
2016. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
elsőnél sem volt és most a másodiknál sem lesz. Teljesen feleslegesnek tartom, a gyermekorvos rendszeresen leméri.
2016. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nincs. Kölcsönöztem de 2 hónap után úgy gondoltam nem kell. Ezért nem érte volna meg venni. A védőnőt is felhívhatom, megméri szerdánként tanácsadáson, ha gond van. Most volt is étvágytalanság (pontosabban a tápszer nem kellett neki) és kíváncsi voltam hogy alakul a súlya. Ezért szerintem nem kell tartani, de nyilván kényelmesebb, csak a hátránya meg az, hogy idegesítő egy szerkezet. Úgy értem én az elején nagyon sokat mértem a babát és csak felesleges aggodalmat csinált.
2016. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen volt. Nekem jol jött tudni hogy annyit eszik e amennyit ilyen lyan idősen javasolt.mert volt hogy rengeteget sirt vagy volt hogy széklete sem volt napokig.mindig jo volt tudni mennyit evett, mikor, abbol következtetni is tudtam a tejmennyiségre vagy gondolkoztam potláson stb


Nem kötelező de nekem jol jött nagyon habár a kölcsönzésért annyit fizettem amennyiből már minőségit lehet kapni..

2016. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem vettem. A védőnő egy ideig ajánlotta, de aztán letett róla.

Az elsőt konyhamérlegen mértem, amikor aludt, beletettem egy nagy lavórba, aztán maradt a havi rendelős mérlegelés. Mondjuk van, akinek a szoptatáshoz megnyugtató, ha méricskéli, én üvegből etettem, láttam mindig mennyit eszik és látványosan nem fogyott. A másodikat már a fürdőmérlegen mértem csak, amikor érdekelt, hogyan növöget, de sztem havonta teljesen elég.

2016. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

egyik gyereknél sem volt

szinte havonta kellet orvoshoz menni akkor lemérték ...

2016. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én szoptatni szeretnék, de nem kölcsönzök. Először akartam, de aztán letettem róla. Csak aggódnék ha méricskélném. Ha menet közben úgy látja a védőnö, h kellhet, akkor kölcsönzök majd.
2016. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nincs, nem hiányzik, korababáknál látom csak értelmét.
2016. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Van, de nem haszálom naponta, hetente kb, mikor eszembe jut. Igazából simán meg lehet lenni néküle.
2016. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!