Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Meddig aludjak a baba szobájában?

Meddig aludjak a baba szobájában?

Figyelt kérdés
külön babaszoba van amiben kisfiam éjjel alszik, itt fürdetjük, itt kapja fürdés után a vacsit. Van egy ágy is amin én alszom. Nem igazán veszem magam mellé, nincs együtt alvás (nagyon rettegek hogy ráfekszem). éjjel 1-2, maximum 3szor kel, légzésfigyelővel alszik, a szoba a mi hálószobánk mellett van. A baba mennyi idős koráig aludnátok a szobájában? Most azért jó mert ha nyöszörög, oda tudok menni megsimogatni időben úgy vissza alszik könnyen
2017. szept. 10. 17:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Semeddig nem aludtam a szobájában.

Ahogy hazaértünk a kórházból, külön szobában volt, én meg a férjemmel a hálószobánkban. Volt bébiőr, minden nyekkenést-fordulást hallottam.

Van a szobájában kanapé, de nem aludtam ott vele soha.


Úgyhogy ezt neked kell tudnod, meddig akarsz a férjedtől külön aludni.

2017. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!