Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Banabyról rendelt már valaha...

Banabyról rendelt már valaha valaki?

Figyelt kérdés
Tök jók a babaágyaik de őszintén szólva nem bízom egy nem magyar, értékelések nélküli webshopban még akkor sem ha van utánvét. Rendlt már tőlük valaki esetleg? Tapasztalatok?

2018. márc. 19. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Facebookos oldalán sincsenek értékelések? Egyszer én is nézegettem ott ágyakat, babakonyhát, végül máshol vettem, de úgy tűnt tényleg szép dolgok vannak jó áron.
2018. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én a Facebookos oldalukon sem találtam olyan értékelést ami alapján megbízhatónak tűnnek. Igen ezért is érdekel és jó lenne esetleg tudni róluk valamit mert az ágy amit náluk találtam nagyon szép és egész jó ára van.
2018. márc. 19. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Én rendeltem ,jövőhéten jön meg akkor tudok értékelést írni, de minden kérdésemre gyorsan válaszoltak, tök jó hogy én választhattam ki a színt amit szerettem volna ,eddig nagyon pozitív.
2018. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 -Piciny- ***** válasza:
100%
Szia! Én rendeltem tőlük egy gyönyörű leesésgátlós ágyat kb egy éve a kisfiamnak. Én is aggódtam, ugyanazért amiért te is, de meg kell nyugtassalak rendben megérkezett és kifogástalan a minősége! A kisöccsének is pont ugyanezt fogjuk hamarosan megrendelni! Csak ajánlani tudom!
2018. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

enis rendeltem egy fehér leesésgátlós ágyat.

megvagyok vele elégedve teljesen.

a futárcégnél volt valami elcseszés,külön jöttek a csomagok,mert 3 részbe küldték,de ezt leszámítva semmi para nem volt. amugy dpd volt

2018. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bíztatóan hangzik hogy ennyiőtöknek van vele tapasztalata. Lehet hogy bevállalok egy utánvétet. 3: azért írj majd ha megérkezik, hogy milyen. :)
2018. márc. 19. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Régi kérdés tudom de én rendeltem tőlük, tegnap jött meg a csomag. Minden tökéletes minőség, 3 nap alatt megérkezett, nagyon elégedettek vagyunk! Rendeltem pl párnát amiből ugyanaz egy magyar webshopban 2x annyira kerül. Bátran ajánlom mindenkinek!
2019. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!