Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Akinél a három gyerek úgy van...

Akinél a három gyerek úgy van elosztva szobaügyileg, hogy két gyerek egy szobában, a kicsi meg külön, ott jól jöttek ki a dolgok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nincs túlságosan hátrányban a kicsi az együtt lakó tesókkal szemben? Nem fél egyedül aludni, nem nehezményezi?
2013. máj. 30. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ szerintem mennyi a korkülömbség a gyermekek között.Nekem a 13 éves lányom van egyik szobában,egy másikban a 4 és 2.5 éves lányaim vannak.Majd késôbb ôk is külön mennek,de még jobb ha együtt vannak.Ha a kicsikéd nem fél egyedül aludni és persze jól érzi így magát,akkor hagyd.
2013. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól is függ, hogy mennyi idősek, és milyen neműek. Nekem a 2 nagyobb van egyszobában, fiúk. A kicsi lány, ő van külön. Ha a harmadik is fiú lett volna, akkor a 2 kicsit tettem volna össze, mert korban ők közelebb vannak egymáshoz.
2013. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nálunk egyneműek, fiúk. A kicsit nyárra várjuk. Babaként persze külön szobában lesz, de már most igyekszünk úgy elrendezkedni, hogy ne kelljen pár év múlva megint szobákat rendezni, falakat húzni...

Én azt szeretném, ha kb. két éves korában átköltözne a nagyokhoz, akik 3 évvel lesznek nála idősebbek, ikrek. Azért szeretném ezt, hogy ne legyen olyan éles vonal a két nagy meg a kicsi között, legyen ő is ugyanolyan testvér, ne legyen olyan nagy előnye az ikreknek, hogy ők mindig együtt voltak. Ehhez azonban fel kéne áldozni a nappalit, mert ott férne el majd három ágy, kisasztal, stb. Tizenévesként meg lehetne majd mindenkinek külön szobája.


A férjem azonban külön hagyná a kicsit, s együtt a nagyokat, és nem tudunk dönteni, hogyan lenne a legjobb.

2013. máj. 30. 14:39
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát én ebben az esetben a nagyobbakat hagynám együtt, és a kicsit külön. Főleg ha az elején mindenképpen külön lenne, és azt szokja meg ,akkor már úgy is hagynám.
2013. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van, hogy én egy szobában vagyok a húgommal, a még kisebb húgom anyáékkal alszik (külön ágyon), de neki van amúgy egy külön szobája, de félne egyedül aludni (4 éves)
2013. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! mindenkit felpontoztam!
2013. jún. 4. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Egybe teheted őket később ha úgy jobban érzik magukat,és a másik szoba meg lehet játszószoba.Egyik háló másik játszó...

Szerintem jobb lesz nekik együtt.

2013. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!