Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hogyan tanítsam meg a kislányo...

Veronika2017 kérdése:

Hogyan tanítsam meg a kislányomnak a helyes popsi törlést? Én előről-hátrafele tanítom, ha kakal. Pisinél felitatjuk a pisit. De van olyan aki megcáfol ebben. És rosszul mutatja neki.

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 09:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Ne felitassa a pisit hanem rendesen törölje meg azt is előlről hátrafele mint a kakinál.
2018. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Először úgy tanítottam neki, de az oviban nem jól mutatják neki és elfelejti.
2018. máj. 15. 09:43
 3/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hüjének fogok tünni pedig babaként is így csináltam neki, akkor a kakinàl jól tanítottam neki igaz?
2018. máj. 15. 09:45
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként természetesen minden fertőző cuccot távolítunk a kényes területektől, szóval egyértelműen hátrafelé kell a kakit törölni. Az oviban sem mondják másként, ebben egészen biztos vagyok.
2018. máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Figyeljen ide telefonról írok. Néha elgépelek dolgokat. De igen sajnos ezt mutatja vki neki, és ez nem jó. Szóval nem azt kértem hogy sértegessenek, csak azt hogy segítsen.A lànyom elmondása szerint írtam le. Szóval egyéb kötekvő megjegyzésre nincs szükségem. Köszönöm.
2018. máj. 15. 10:18
 6/16 A kérdező kommentje:
Előfordult már, olyan is hogy az ovónénike szépen azt mondta neki, hogy előkről előre törölje a pisit. Én a normálisan akarom neki megtanítani, és nem bírom megértetni vele, hogy hogy is kell ezt.
2018. máj. 15. 10:24
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha rosszul csinàlom, akkor lehet elbasztak nálam vlmit a szüleim. Azonban erről nem én tehetek, csak nem szeretném a hüjeséget tovàbb adni. Nekem soha nem volt ilyen problémàm, se fertőzésen.stb És igen van olyan ovónénike aki nem tudja jol, mert sík hüje.
2018. máj. 15. 10:29
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyértelmű számomra, hogy hátrafelé kell. Az a kérdés előkről hátra v hátulról hátrafele tanítsam neki, hogy könnyebb legyen neki megcsinálni.
2018. máj. 15. 10:34
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Azert mondja az ovono a pisinel, hogy elore torolje, mert ha hatra torli belemegy a huvelybe.
2018. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Hát bocs, de én is és szerintem mások is, előre felé törlik a pisit! 37 éves nő vagyok és nem kaptam ettől soha fertőzést. Nagydolgot pedig hátrafelé töröljük nyilván.
2018. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!