Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi a véleményetek a szoptatós...

Mi a véleményetek a szoptatós párnáról? Érdemes venni? Ha igen, hol érdemes szétnézni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 13. 08:30
1 2
 11/15 Kfulopke válasza:

Kedves Kérdező!

Az attól függ, hogy jobban érzed-e magad attól, hogy megveszed.

Sok értelme nincs, egy másik párna pont ugyanolyan jó.

Ha mindenképp venni szeretnél és keveset akarsz fordítani rá, vegyél jófogás.hu-hoz hasonló oldalon használtat. Ki kell csak mosni, s senki nem mondja meg, hogy használt, ha csak nem te árulod el.

Vehetsz újat bababoltokban.

Maga a szoptatás élménye, te és a babád nyugalma és kényelme fontos. Hogy éred el, lényegtelen.

2018. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy és gyereket akarsz szoptatni akkor ne a párnára bízd hanem szoptass magad. Ha férfi vagy, akkor sem ajánlatos párnára bízni, egy nő sokkal jobban csinálja :D
2018. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Zsoankop válasza:
Én még a babavárás elején vettem egyet a kismamaexpon. Nem a sima műanyag golyós kicsit, hanem ez egy nagyobb bio töltetű cucc, finom levendula és egyéb gyógynövényes illattal (a töltelékbe belekeverve). Nagyon kényelmes volt vele aludni terhesen és rajta szoptatni is. Most a férjem és a kisfiam teszik a fejük alá a heverésznek. Ja és Tündérputtyony a márkája. Csak ajánlani tudom
2018. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Strelok86 válasza:

Hali!

Feleségem a patkó alakú szoptató párnát vette és baromira bejött neki. Még mindig, ha a nappaliban ülve szoptat használja. Nem alváshoz, ráfekvéshez, hanem az ölbe a babát rátéve... nagy segítség lesz a karodnak hidd el! :)

2018. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Vanda221 válasza:
Valaki magyarázza l mi az a Szopatatos párna
2018. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!