Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kifejezetten nagycsaládosokat...

Kifejezetten nagycsaládosokat kérdeznék, mekkora lakásban élnek, minden gyereknek van e külön szobája, hány évesen igényelték a külön szobát és mekkora?

Figyelt kérdés
4 gyerekünk van, várjuk az ötödiket. Abszolut tervezett gyerekek, normálisan élünk (tehát nem becsúszott meg véletlenül jött gyerekek). 13, 10 évesek és egy 6 éves ikerpár (fiúlány). Jelenleg 110 nm-en élünk, egy nagy amerikai konyhás nappali, és fent a hálók. Jelenleg 3 háló van, amiből egyik a szülői háló, másik kettő gyerekszoba. A 3 háló elég nagy és az egyiken 2 ablak van, tehát ketté lehetne éppen választani, de akkor 2db 8-9 nm es szobát kapnánk. A fiúk és a lányok sem igénylik még a különköltözést. Megpróbáltuk már, de mindig visszakéretzkedtek egymáshoz :) Az alsó szinten ki lehetne alakítani egy plusz hálót, de az a nagy közös térből venne el. Bár már nem olyan kicsik, nagyrészt "egy csomagban" vannak így is, ritka hogy valaki elvonulna külön A férjem szerint kicsi már ez a ház nekünk és nézelődne más irányban. Én meg szeretem ezt a házat , a szívemhez nőtt, jó helyen van, zöldövezetben bár nincs nagy kert. Ő azzal érvel, hogy kell a külön szoba majd mindenkinek egy idő után, valamint nagy kert. Én a nagy kertben csak a plusz munkát látom :) Ötleteket várnék köszönöm :)

2018. júl. 10. 10:56
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Mi az az insta népszerűsítő?
2018. júl. 11. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!