Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Tényleg hasznos a ringató/pihe...

Tényleg hasznos a ringató/pihenőszék? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ismerőseim nem használtak ilyet, de egyre több helyen látom. Mikor használjátok? Aki nem használ ilyet, az miért nem?
2018. szept. 10. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk volt, de nem kellett, nyugis kislányom van, talán egy bőgősebb babának jól jöhet, de ha már forog, mászik, akkor nem marad benne, szóval maximum féléves korig tudod használni.
2018. szept. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Babafüggő. Kislányomnál nem volt hasznos. Nem szerette. Neki csak kézben volt jó. Ha letettem, sírt. Mindegy hova, pihenőszékben is sírt. Allergiás, 5 hónapos korig fájt a hasa. Mire elkezdte élvezni, valahogy addig kapaszkodott, amíg ülésbe nem húzta magát aztán előrehajolt benne, hiába az öv, szerintem képes lett volna kifordulni belőle. Így nem használtuk.


Első gyerek meg el is aludt benne. Ő szerette.

2018. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk hasznos volt.2 hónapos korától használhatót vettünk, fél-3/4 órát volt benne a játékhídról lelógó játékokkal szépen elvolt, fejlődött a ,,kézügyessége".

Láthatóan jól is érezte benne magát,vihette magával az ember ahova akarta és szem előtt volt.

Viszont hamar ,,kinőtte", mert ahogy forogni kezdett nem lehetett benne hagyni.Úgyhogy szerintem ha nem vesztek se történik katasztrófa.

2018. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nagynak nem volt, gond nélkül "felnőtt" nélküle, de a kicsi kapott, mert valamit nagyon szerettek volna venni a keresztszülők és erre esett a választás.


Kicsinek el volt benne, nézegette a lelógókat, néha szundított benne, de nem volt nagy szerelem, de 8 hónaposan fogzáskor imádta. Bekapcsoltatta a rezgőt és bekapta a kapcsolót, hogy masszírozza az ínyét. Most 16 hónapos, hónapok óta egyedül kapcsolja ki-be, beül mesekönyvet nézegetni, pihenni. 18 kg-ig jó, így a 4 éves is simán ringatózik benne. Nekünk megérte.

2018. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is nagyon szerette, ha nyűgösebb volt, és sehogy sem lehetett elaltatni, a rezgés bekapcsolása után ebben rögtön megnyugodott és el is aludt. A miénkben hintáztatni is lehetett, így ez is tök praktikus volt, hogy pl. le tudtam ülni nyugodtan enni, ő elvolt addig a pihenőszékben, látott engem, de ha picit kezdett türelmetlenkedni, akkor lábbal tudtam hajtani a hintázós részét - később ezt ő is megtanulta magától, hajtotta benne magát, ha nagyon "unatkozott" fél éves kora körül.
2018. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a konyhában volt hasznos amikor főztem. De igen, baba függő. Ha nem lehet elfoglalni a figyelmét, akkor sírni fog benne végig.


Legközelebb ha majd lesz tesó, szerintem nem veszek ilyet. Helyette az autós ülésbe fogom fektetni ha ilyen szobáról szobára hurcolós segítség kell a popsija alá.

2018. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!