Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hova tegyük a picit majd? Hol...

Hova tegyük a picit majd? Hol aludjon?

Figyelt kérdés

1,5 szobás a lakàs.

A fél szobában van a 2,5 èvesem.

Mi a hàlóban/nappaliban a férjemmel.

Napközben ott jàtszik a kisfiam, mivel az ő szobàja elèg pici.

Attól tartok, hogy a baba hogy fog majd aludni, ha mi ott játszunk a naggyal a szobàban, ahol ő is feküdne, a kisfiam visibál stb.

Ok, az elején talàn aludna bàrhogy, de mikor 4-5 hós lesz?!

Ha mondjuk 3-4-5 hós korában egy szobàba tennèm őket (a fél szobàba), akkor talán jobban tudna aludni napközben a pici, mivel be tudom majd csukni az ajtót.

Ez így jó?

Pàr hónapig velünk aludna, aztàn a tesóval.

Nem èbresztik majd fel egymàst?!


2018. szept. 14. 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Nagyobb lakás, esetleg családi ház vásárlása nincsen tervben? Mert ez nem csak most lesz pokol, hanem később is... Másfél szobára egy gyereket sem vállaltam volna, nemhogy kettőt.


Kérdésedre a válasz pedig:

Én napközben a "gyerekszobában" altatnám a picit, amíg a nagyobb a nappaliban játszik. Éjjelre pedig magunkhoz venném, amíg többször ébred. Mert nem tenném be úgy a nagynak a szobájába éjszakára, hogy még sír többször, ezzel felébresztve őt is.

2018. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom csak terveztek költözni belátható időn belül, mert ide egy gyerek is sok.

Amúgy de fel fogja ébreszteni.

2018. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, èpítkezès folyamatban.

Betenném napközben a fél szobába, de akkor ott nincs légzèsfigyelő, úgy meg nem merném hagyni...

2018. szept. 14. 09:56
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Vegyel egy pelenkara csiptethetot.
2018. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De az szerintem nagyon nem lehet kènyelmes hason fekve
2018. szept. 14. 10:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Folyton fel fogják ébreszteni egymást, de ha több szobátok lenne, akkor is :) A kicsi éjszaka fogja felébreszteni a nagyot, a nagy meg napközben a kicsit. Aztán remélhetőleg megszokják... erre jók a testvérek :)

Ha babakocsiban vagy autóban alszik vagy az öledben, válladon, hasadon, melletted... stb., akkor sincs rajta légzésfigyelő. Ha ragaszkodsz hozzá, akkor vagy átrakosgatod vagy többet veszel vagy marad a pelenkára csíptetős.

2018. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha abban a szobàban aludna, ahol èjjel is, szóval velünk, a kisàgyban, ott lesz lègzèsfigy.

De ha pl. ADamoba teszem, az is abban a szobaban van. Akkor tudom figyelni. Csak ha másik szobába teszem át, akkor nem... na mindegy, majd kialakítjuk...

2018. szept. 14. 10:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod,hogy hason fog aludni? Én babám nem szeret hason és nem is aludt soha. Amúgy csak halkan mondom ,hogy úgy nagyobb a bölcsőhalál kockázata de ugye végül is ott a légzésfigyelő. ..

Nekünk csiptetős van de azt is csak éjjel használjuk

Nappal rá szoktam nézni. Eleinte még mindig rajtunk aludt

2018. szept. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Háton altattam a kisfiam is eleinte, de miután hason aludt, sokkal jobban aludt, jobban szerette.

Nem szeretnék csiptetőset, nem szimpatikus.

Plusz megvan, amit a naggyal hasznàltunk, nem akarok újat venni...

2018. szept. 14. 11:10
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 szobás lakásban lakunk. A kisebbik, de nem fél szoba a gyerekeké, de ott csak alvás és szoptatás van, a nagyszobába "élünk", ami nappali és szülői háló egyben. Szerencsére a kicsi nem kel fel éjjel, senki sem zavar senkit.
2018. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!