Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hova tegyük a picit majd? Hol...

Hova tegyük a picit majd? Hol aludjon?

Figyelt kérdés

1,5 szobás a lakàs.

A fél szobában van a 2,5 èvesem.

Mi a hàlóban/nappaliban a férjemmel.

Napközben ott jàtszik a kisfiam, mivel az ő szobàja elèg pici.

Attól tartok, hogy a baba hogy fog majd aludni, ha mi ott játszunk a naggyal a szobàban, ahol ő is feküdne, a kisfiam visibál stb.

Ok, az elején talàn aludna bàrhogy, de mikor 4-5 hós lesz?!

Ha mondjuk 3-4-5 hós korában egy szobàba tennèm őket (a fél szobàba), akkor talán jobban tudna aludni napközben a pici, mivel be tudom majd csukni az ajtót.

Ez így jó?

Pàr hónapig velünk aludna, aztàn a tesóval.

Nem èbresztik majd fel egymàst?!


2018. szept. 14. 09:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi is 2 szobásban lakunk. A baba még pocakban a gyerkőc 3 éves. Miután megszületik max fél év mulva költözünk. Mi leginkább csak 1 szobát használunk hárman. Így szoktuk meg. A kicsi a másik szobába fog aludni mindig.

Nekünk csak a férjem műszakjai kavarnak be majd. Engem az jobban aggaszt... de aszik olyankor a dédinél ha éjszakás.😂

A többit én simán kilogisztikázom.

Max alszok én a picivel.... ketten itt ketten ott. 😊

2018. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én nem az èjszakàktól, hanem a nappaloktól tartok :/
2018. szept. 14. 21:21
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szerintem ezt megérti már a nagy hogy csendesebben kell lennie picit. De szerintem a pici így szokja meg, hogy nincs néma csend. azért 1-1ajtóbecsukás is sokat jelent. Vidd át a bébiőrt és tudsz hallgatózni
2018. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!