Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Második babankat várom, ki...

Második babankat várom, ki hogy oldotta meg a 2 kisbaba szobàjàt?

Figyelt kérdés
Sajnos csak 2 szobàs a lakásunk 1 szülői háló ami nagyon pici, talán befer egy kiságy még. A másik szoba az egy éves kisfiunk é de ha megszuletik a 2. Baba oda nem tudom rakni mert akkor szegeny nem fog tudni rendesen aludni. Ti hogy oldottátok meg? Arra gondoltam hogy addig a mi szobánk a rakunk egy bölcsőt vagy kicsi kiságy át. De szoptatni vagy pelenkázni nem fogom tudni mert nem fér el nalunk!

2018. nov. 1. 16:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%

Hahahaha hát rég nevettem ilyen jót:D

Egy helyesen írt mondatod nincsen... te 4 diplomás mérnök, Te😀

Legalább hazudnàl hihetőbb dolgot.. 2millió van a hiteledből és ahelyett, hogy eladnàd a 32milliós apró lakásodat és a végtörlesztés után a maradékból vennétek egy nagyobb akármit, inkább nyomorogtok, ti ketten, a két gyerek meg a 8 diplomátok 😃

2018. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kamuzol. Talán még erettsegid sincs.
2018. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mérnökök vagyunk 4 diplomával!"


Itt vagyok a fiam szobaLYaban, es fel oraja ezen rohogok :D

2018. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Az előbb még két szobás volt, most meg már van egy nappali is. Költözz a nappali kanapéjára egy időre, mellette elfér a kiságy meg a pelenkázó.

Vagy az icipici hálóba költöztesd be az egyévest, a nagyobbikba meg a picit ágyastól, pelenkázóstól.

2018. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%

:)

A nappaliból legyen a ti szobátok, a 2 szoba pedig legyen a gyerekeké. Ez olyan egyszerű, mint a toldalékokban a J betű írása.

2018. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
77%
Hát drágám én már hitelmentes nagy kertes házban lakom, ahol te sosem fogsz hitel nélkül.
2018. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
:D
2018. nov. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Az értelmesebb réteg akiktől választ vársz meg se vesz 36 millióért egy ekkora lakást Pesten se.

20 millióért vettünk ár alatt 110 nm kertes házat Budapest mellett..

És lám nincs ilyen gond. :D

2018. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Jeeezusom itt nektek nagyon sok időtök van! Sajnállak benneteket;( a nappali szerintem nem szoba mert az közösségi tér ha màr itt tartunk. Építészetileg így van definiàlva ha vki nem tudnà. A szobàjat úgy írtam el hogy a mobil szabàlyra kijavitotta és utána csak az a betűt javítottam ő-rá de nektek nincs értelme magyarázkodni. Én boldog vagyok ti ezek szerint nem annyira ha attól vagytok boldogok h másokra rátamadtok. Tényleg gáz lehet ez az élet sajnalom;( mindenesetre majd kitaláljuk h legyen. A nappaliba nem akarunk kikoltozni mert design bútorokkal van berendezve amiket ti nem tudnátok megvenni;( en nem vagyok kamugep ahogy ti. Tényleg nem tudom fokozni mennyire sajnállak benneteket h így vagytok boldogok;( igen 4 diplomank van összesen a ferjemmel. Nektek ezt halisten nem kell bebizonyitani
2018. nov. 2. 16:43
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Még egy vesszőt sem tudsz tenni a mondataid közé, te nagy diplomás. Mellesleg milyen érdekes már, hogy a kérdésben még szoptatni, pelenkázni sem fogod tudni hol, de azért nappalitok az mégis van. Bár igazad van, a "dizájnbútorokra" csak nem pakolod fel a szaros pelenkát.
2018. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!