Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Második babankat várom, ki...

Második babankat várom, ki hogy oldotta meg a 2 kisbaba szobàjàt?

Figyelt kérdés
Sajnos csak 2 szobàs a lakásunk 1 szülői háló ami nagyon pici, talán befer egy kiságy még. A másik szoba az egy éves kisfiunk é de ha megszuletik a 2. Baba oda nem tudom rakni mert akkor szegeny nem fog tudni rendesen aludni. Ti hogy oldottátok meg? Arra gondoltam hogy addig a mi szobánk a rakunk egy bölcsőt vagy kicsi kiságy át. De szoptatni vagy pelenkázni nem fogom tudni mert nem fér el nalunk!

2018. nov. 1. 16:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
93%

Hát ez hatalmas😁😁😁😁

DESIGNER BÚTOROK😂

Kérdező, én a helyedben inkább eltűnnék, nem húznám tovább a hazugságokat, mert ez szánalmas és hidd el, senki sem hisz neked.

Tipikusan azzal az intelligenciával rendelkezel, hogy puszta “helyes”írásodból, rövidítéseidből, igènytelenségedből lerí, hogy talán még egy középfoku végzettséged sincsen.

2018. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de jó, imádom a folytatásban megjelenő sztorikat, csak ezért járok még fel erre az oldalra.

Hidd el, ismerjük a korrektort, és bátran próbáld ki újra, a szobáját szót simán felismeri, nem javítja.


Még jó, hogy írtál, legalább van új megoldási javaslatunk. Pl. Add el a bútort, csak a kanapé árából ki lehet fizetni a hitel nagyobb részét. Hamarabb költöztök, problem solved.

Már ha tényleg igazat szólsz...és nem csak katalógusban láttál életedben designer bútort.

Persze, ha ez is kamu, akkor továbbra is felelőtlenség volt ilyen hamar bevállalni a második gyermeket.

2018. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyapám azt mondta a felesleges emberre, hogy inkább kisszéket csináltak volna helyette. Nos, nektek is inkább egy új dizájner-hokedli kellett volna gyerek helyett.

A csodálatos, négydiplomás designer-világodban nincs másfél négyzetméter a gyermeked számára. Na, ez a gáz.

2018. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Design butorok :DDDD

Az meg mi a fene ?

Gondolom designer- re gondoltal.

Ez az oldal tök jó ha nincs semmi este a tévében , rég röhögtem ilyen jókat !

2018. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Félelmetes, hogy 4 diploma nem elég két gyerekhez...
2018. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a férjének van 6, neki meg mìnusz kettő.
2018. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2018. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!