Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki nem a gyógyszertári...

Aki nem a gyógyszertári fürdetőt és popsikrémet használta az újszülött babájánál, az melyik terméket választotta helyette?

Figyelt kérdés

2018. aug. 11. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Fürdető: Lidl-Head to toe. Zsiráf van rajta. DM-saját márka kék flakonos kisfiú van rajta. /Popsikrém: Dm -saját márka zöld tubus. És Canesten -pici belekeverve a krémbe-erős pelenkakiütésnél jó.(vèdőnői tanács!) Amúgy kb 3 hónapos koráig gyógyszertárit használtunk.
2018. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

Uriage mindenből a popsikrémtől a fürdetőig.

A gyógyszertári fürdetőben ocsmány összetevők vannak: kőolaj származék, etil alkohol, parabén (tartósítószer). Teljesen ledöbbentem amikor utánanéztem hogy mégis hogy a fenébe lehet ez a standard amit minden kisbabának felírnak... Gusztustalan.

2018. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Döbbenet!Gondolom abban, amit te használsz, semmi nincs, csak unikornis mosoly.
2018. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Natúrkozmetikumokat használunk az első naptól. Eléggé otthon vagyok az összetevőkben, így könnyen ki tudom szűrni a csúnyaságokat. A gyógyszertári cuccok kb csak ezekből állnak, szóval meg se gondoltam, h meg kéne-e venni.
2018. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Dm alverde fürdető ettől semmi baja a bőrének. Sudocream popsikrém nekünk nagyon bevált. Mindenbe raknak valami olyan anyagot,ami méregnek számít csak valamive valamivel kevesebb. A gyógyszertári szerintem tele van cseszve mindennel a fiúnk kipattogott a fürdető krémtől.
2018. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Eszembe nem jutna a gyerekemre a gyógyszertári mocskot kenni.

Weledat hasznaltunk.

2018. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Popsikrémnek Sudocrem-et, fürdetőnek meg a Hipp termékeket: [link]
2018. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első naptól kezdve Bioderma-t használunk.
2018. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Aveeno baby
2018. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Második baba.. bepanthen popsikrém, fürdető meg la roche posay de nagytesó csak ezt bírja, így ez van itthon meg szerintem joggal fordult meg a fejemben, hogy ha a hiperérzékeny gyerekemnél jó, akkor a kicsinek se okoz gondot. A bepanthen meg.. kórházi csomagba raktam, mert nekünk kell vinni oda is. A recepteket meg szülés után váltottam ki nyilván de mivel bejött a bepanthen, maradt ez.
2018. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!