Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Babafészek. Hasznos, vagy...

Babafészek. Hasznos, vagy felesleges pénzkidobás?

Figyelt kérdés
Gondolkozom,hogy vegyek-e a kisfiamnak (még a pocakban,39. hetet taposom) egyet, ha van érvetek,mellette/ellene,azt szivesen meghallgatnám.Most épp a nem fele hajlok és inkább utazóágyra költeném a pénzt. Babafészekkel rendelkező Anyukák,ne fogjátok vissza magatokat:))
2019. jan. 12. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk egyet, kb 1 hónapig használtuk összesen. Legtöbbször a kiságyban alszik nappal is, de néha az ágyunk közepén vagy a kanapén. Elég széles így nem esik le. Valahogy soha nem volt ott a fészek ahol épp letettem volna csak ide oda hurcibáltam. De pl ha nagyobb a lakás és letennéd olyan helyre ahol biztosabb ilyenben akkor jó lehet. Meg persze ha köztetek alszik akkor is nagyon hasznos.

Ilyen nálunk egyszer volt mikor pár hetesen az éjféli etetésig közöttünk aludt.

Szóval nem rossz dolog de én nem adnék érte pénzt, mi nem nagyon használtuk ki. Az utazó ágy szerintem hasznosabb.

2019. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodom a vásárlásban, mert lányom alvás közben kalimpál, ami felébreszti, és ordit. Ebben nem lenne helye kalimpálni, megnyugtatná hogy van körülötte valami. Legalábbis ezt remélném ha megvenném. Később ki lehet engedni a zsinórt igy funkcionálhat fejvédőkènt a kiságyban.
2019. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mivel egyedül maradtam vele (ez is megérne egy bejegyzést de ezt most hagyjuk...) velem lesz egy szobában,babaöbölben.Én igazából nap közben használnám vagy ha vendégségbe megyünk.De arra ott az utazó ágy nem?Azt lehet újszülött kortól használni ugye?Ne nézzetek hülyének a kérdéseim miatt,első baba és egyedül...eléggé be vagyok sz.rva:)
2019. jan. 12. 22:05
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
Az utazoágy sokkal fontosabb, főleg a ti helyzetetekben, az utazoágy ugyanolyan, mint a rácsos kiságy, csak háló van a rács helyett és összecsukható, szerintem inkább vedd azt.
2019. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha gyakran alusztok majd másnál akkor érdemes beszerezni inkább egy utazóágyat. Arra figyelj hogy legyen hozzá magasságemelő, újszülött esetén ez nagyon praktikus. Illetve egy jó utazó matracot kell még venned bele, ami ne legyen puha.
2019. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Közben kaptam egyet ajándékba,így kipróbáljuk,aztán ha tetszik neki használjuk,ha nem nem.:)
2019. jan. 17. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!