Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Használt kiságy letakarítása?

Használt kiságy letakarítása?

Figyelt kérdés
Használtan vettünk kiságyat a 3 hónap múlva születendő babánknak. Mivel fehér, és itt-ott koszos volt, CIF-el átsúroltam az egészet. Gyönyörű szép fehér lett. Utána többször átmostam tiszta vízzel, hogy tuti ne maradjon rajta vegyszer. Ennyi elég? Vagy érdemes még fertőtlenítős vízzel is átmosni pluszban? Vagy az már túlzás?
2019. febr. 26. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem túlzás, mosd át nyugodtan.
2019. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Nyugodtan mosd át fertőtlenítővel is.
2019. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Nem túlzás, használat elott en is jól atmostam mindennel, persze amikor használatban van, akkor mar nem. Akkor mar tudod hogy ti tiszták vagytok, es elég az alap takarítás neki. :)
2019. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Mi ugyan újat vettünk, de második gyerek előtt fertőtlenítő kendővel töröltem csak át. Szerintem bőven elég ennyi használtnál is.
2019. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem az már teljesen tiszta


De ha megnyugtat mosd át

2019. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem törölném át, jobban féltem a vegyszerektől, mint a nem létező baciktól, nyilván nem figyel hónapokig az influenza vírus egy tárgyon, amit ciffel egyébként is lesuroltál. Viszont a babák sokszor rágják a rácsot, nevegyen vegyszert.
2019. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vizes ruhával töröld át többször is nehogy vegyszer maradjon rajta. Bőven elég ennyi
2019. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!