Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Baldachin a kiságy fölé? Csak...

Baldachin a kiságy fölé? Csak dísz vagy értelme is van?

Figyelt kérdés
Annyi fotón látom a kiságy fölött a baldachint és mindig annyira fölöslegesnek gondolom... Meg ha csak dísznek teszik fel, akkor szerintem amúgy tök hülyén néz ki... Van amúgy valami funkciója is, vagy csak más szülők nem tudják hova tenni a pénzüket?
2019. márc. 7. 08:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ja, képzeld, tök sok minden van, ami nem tetszik, de mivel hasznos és jó a babának, ezért megveszem. Ezen mi olyan meglepő?
2019. márc. 7. 09:33
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
10-es: ha van haszna a gyerek számára, de nekem nem tetszik akkor lehet, hogy megveszem. Persze a baldachinnal nincs, de pl. nekem a legtöbb gyerekjáték se tetszik a bugyuta színeit miatt, de a babának meg pont az a jó minél színesebb, így azt kapja.
2019. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Nincs semmi haszna, csak dekorációs elem, ha a szülőknek tetszik akkor lehet venni. Lehet kapni egyébként szunyoghálot kiságyra, ha szükség van rá, a baldachin általában nem fogja le a teljes kiságyat, így szúnyog ellen sem jó.
2019. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"10-es: ha van haszna a gyerek számára, de nekem nem tetszik akkor lehet, hogy megveszem."


szóval LEHET! Tehát nem biztos...


És remélem ilyen sapiban megy oviba a gyereketek, mert ez tényleg nagyon hasznos !

[link]

2019. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Így hirtelen arra gondoltam, hogy a picik szeretik a behatárolt helyeket. Ezért is vannak olyan szívesen kuckóban...

szóval, ha tetszik neki, akár lehet funkciója az ilyennek is, ami csak a feje fölött van.

A légáramlásra tényleg vigyázzatok, ő nem tud szólni érte.

2019. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem szép. És hasznos főleg a tavaszi nyári és kora őszi babáknak. Első lányom decemberben született. Neki nem volt. Viszont a szeptemberi babámnak van.


[link]

2019. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az elso két gyereknek volt, de csak porfogó és addig volt csak jó, amíg nem érte el. Pár hónap után emiatt le is vettük.

Most harmadjára nem vettünk, de még a racsvedot sem biztos, hogy felteszem.

2019. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Nálunk egyetlen haszna volt:amikor a lányom 15 hónaposan elbújt mögé...Vicces volt ahogy iszonyú komolyan állt a totálisan átlátszó függönyanyag mögött,én meg "lázasan kerestem"... :D :D
2019. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!