Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kéremturot lehet már adni?

Kéremturot lehet már adni?

Figyelt kérdés
A kisfiam 6honapos múlt, adatok már neki krémturot? Tápszeres baba.
2019. ápr. 27. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Meg később se a bolti add, csinálj inkább te.
2019. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Hol tartotok a hozzátáplálással egyáltalán? Egyébként a cukortartalom miatt nem tartom jó ötletnek. A bolti krémtúró dugig van cukorral. Ha házilag készíted, te döntöd el, mennyit teszel bele.
2019. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha házilag keszited sem. Majd 10-12 hós kor körül. Én is akkor adtam először a nagynak. Nem fog lemaradni semmirol. Nezz ht tablazatokat.
2019. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
6 hónapos múlt bébi ételt már eszünk 4honapos kortól,gyümölcs banánn alma sütötök,zöldborsó,spenót, ezeket eszi most..
2019. ápr. 28. 02:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Valami újat szeretnek neki adni.
2019. ápr. 28. 02:06
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Adj neki húst. Az fontosabb most mint a krémturó. Amugy vezesd be elsőnek a joghurtot, es utana tudod túróval es gyümölccsel adni. Adhatsz neki meggyet, banánt, gesztenyét is. Elkezdheted a glutént is bevezetni.
2019. ápr. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Boltit vagy hazit? Bar 6 honaposan meg nem ajanlott egyetlen tejtermek sem, majd 10 honapos kor korultol, akkor sem bolti cukros.
2019. ápr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valami újat szeretnél, már mehet a husi, csirke, aztán majd a sertés 1 honap múlva. Ott a gesztenye, meggy, esetleg tejpépeket adhatsz neki, ahoz mehetnek babáknak, a nagyobb fiam imadta oket pl. Sot kicsinek a csirkes keverekeket is birta, csirke sutotos, csirke repa alma. Johet a gluten bevezetese is, szoval olyan sok lehetoseg van a kremturon kivul. Azzal raersz 10 hos kortol amugy.
2019. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár a kisfiam már elmúlt 8, de ha nem csal az emlékezetem tejterméket csak olyan 10 hónapos kor körül szabad a hozzátáplálási ajánlás alapján bevezetni, ebben a korban max. a glutént kis keksz formájában lehet bevezetni. A tejtermékkel még várj!
2019. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi szüksége rá!Felesleges cukor.Ha már bevezetted a túrót,te magad tudsz csinálni neki,főleg gyümölccsel.Nekem 1 éves a lányom,de nem adtam még neki boltit.
2019. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!